Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Как да споделя чувствата си?!

Как да споделя чувствата си?!

  • 19.01.14 03:25#1XaxaxaXaxaxaНовакРегистрация: 19.01.14Град: -Отговори: -Как да споделя чувствата си?! Здравейте
    От около две години харесвам едно момче. Познаваме се от близо 4-5 години. Първоначално си мислех, че е нещо моментно и не обръщах толкова голямо внимание. Той е от друг град. Родителите му имат някакъв бизнес. Ваканциите идва да се виждаме за малко. Пишехме си всеки ден, споделяхме си, станахме близки.. Той се държи супер мило с мен, винаги е готов да ми помогне във всеки един момент. Преди не се виждахме толкова често, защото идваше по-рядко. Със времето започнах да го харесвам все повече и повече, радвах се на всеки един момент, докато комуникираме. Той ми беше обяснавал на няколко пъти как се държи с момиче, как мисли за нея и иска тя да е добре винаги. Говорил е за бившата си приятелка и как я е обичал и е съжалявал, че са скъсали. Знам, че все още я обича. Не му е приятно да говорим по темата но си личи, че е така. Разбирам го идеално. Обаче преди около месец - два разбрах, че съм се влюбила в него. Не исках да си го призная. Постоянно си мислих за него, не ми излизаше от главата. Не можех да повярвам. Обмислях го, чудих се дали наистина е така или си въобразявам. Обясних на приятелката ми какво се е случило, а тя директно ми каза, че съм се привързала много към него и наистина е така. Не знаех какво да правя. Тя ми каза да рискувам и да му призная всичко. Ако не изпитва нищо повече от приятелски отношения ще ме разбере и ще ми обясни, но няма да ме остви. Каза ми че това е единственият начин от колкото да се мъча сега. Аз не мога да рискувам, не съм такъв човек, пробвах със някакви намеци, не се получи. Аз съм супер объркана, не мога да се съсредоточа върху останалите неща и не знам какво да правя. Ако някой е бил на моето положение или знае как да ми помогне много благодаря.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest