Влюбих се в друга жена

  • 19.01.14 09:24#1Иван ИвановИван ИвановНовакРегистрация: 19.01.14Град: СофияОтговори: 1Влюбих се в друга женаЖенен съм с дете.Но от години сексуалния живот при нас е просто мираж.Не се караме за нищо даже живеем много добре-разбираме се перфектно.Никога преди не съм и изневерявал .Но преди 2 години срещнах жената която ми даде всичко онова което ми липсва.От началото беше само секс но в последствие нещата се задъбочиха.Влюбихме се.Сега неможем един без друг.Навсякъде сме заедно.Аз я обичам много и немога без нея.От няколко месеца тя започна да настоява да ида при нея да живея.Започна да ме ревнува страшно много.От друга стана детето ми е малко и се нуждае от моите грижи.Съпругата ми знае за връзката ми и няма нищо против но неиска да се разведем.Какво да правя.................В безисходица съм.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.01.14 01:11#2emmanemmanНовакРегистрация: 16.12.13Град: СофияОтговори: 2от: Влюбих се в друга жена      neznam kakvo da kaja. Samo moga da kaja 4e takiva boklusi kato tebe mnogo,za edin bokluk vinagi kurvata e na pqrvo miqsto ,posle deteto. Neznam za6to gospod dava deca na bokluci ,a na horaa dobri ne. ОтговорОтговор с цитат
  • 23.01.14 01:51#3VenelinaVenelinaНовакРегистрация: 23.01.14Град: -Отговори: 50от: Влюбих се в друга женаНе,че го оправдавам,ама за никой няма гаранция ,че няма да се влюби отново..Въпросът е кое е наистина важното за теб,и защо не се опита да възстановиш сексуалните отношения с жена си? Кое ти пречеше?Всеки изпада в моменти,когато има нужда да бъде "побутван" от другия,защо не опита,ами направо си отиде на чуждо?Че и жената няма нищо против???Я стига,дори да не го опказва ,мислиш ли ,че не се измъчва и обвинява?А виновният си ти в крайна сметка..ОтговорОтговор с цитат
  • 23.01.14 10:55#4Иван ИвановИван ИвановНовакРегистрация: 19.01.14Град: СофияОтговори: 1от: Влюбих се в друга женаБлагодаря ти за мнението.От няколко години все опитвах и се надявах нещата да се оправят,Но уви.Аз даже не съм искал да имам връзка с друга жена но така се случи.от началото ми беше отвратително като знаех какво правя.Не бях изневерявал до този момент.Но после си дадох сметка че все пак съм мъж и това след като го няма в семеиството съм го намерил извън него.Все пак и аз имам нужди-човек съм и не съм роб.Но там е работата че се влюбихме.Обичам я !!!


    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.01.14 01:59#5VenelinaVenelinaНовакРегистрация: 23.01.14Град: -Отговори: 50от: Влюбих се в друга женаВ крайна сметка,нямам дете,но просто ми е жал ,защо днешните млади семейства не издържат и 5 години заедно..ОтговорОтговор с цитат
  • 03.02.14 06:17#6ТайнаТайнаНовакРегистрация: 30.09.13Град: ПлевенОтговори: 1от: Влюбих се в друга женаЕдин съвет от мен бъди с жената с която се чувстваш щастлив и обичан и която ти дава това от което имаш нужда!Бъди с любовта си и не я изпускай!ОтговорОтговор с цитат
  • 10.02.14 06:52#7Димитър ДимитровДимитър ДимитровНовакРегистрация: 25.01.14Град: -Отговори: 9от: Влюбих се в друга женаПравилно,заеби си детето,отиди при любовта си.И след време тя ще те смени с друг,и така ти пак ще си нещастния.Поговори с жена си отидете някъде само двамата за няколко дни,и нещата ще се наредят ,повярвай ми.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest