Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Проблеми с приятелите

Проблеми с приятелите

  • 19.01.14 07:44#1Vicky NqgolowaVicky NqgolowaНовакРегистрация: 19.01.14Град: -Отговори: -Проблеми с приятелите Здравейте прочетох няколко от темите ви и много ми харесаха и реших да ви пиша! На 13 години съм и съм 7 клас преместих се в друго училище за 7 клас започнах годината добре запознах се с много хора и всички много ме харесаха като приятел след 1 седмица харесах едно момче и той също ме харесва и ми предложи и той ми каза че е скаран с едно момиче от моят клас и разказа какво е станало и се опитах да ги сдобря , но момичето твърдеше че не е било вярно това което е станало тоест все едно аз съм си го измислила и аз излезнах ''интригантката'' и това момиче от моят клас е така нареченият ''феймъс'' известната и тя започна да разправя на цялото училище как аз съм си измислила това и т.н.т и така цялото ми ново училище ме намрази , но после аз се извиних на момичето и всичко отмина. Това същото момиче си харесваше едно момче от съседният клас но те бяха скарани и аз я попитах ти искаш ли да се сдобриш с него и тя не със сигурност повече няма да му проговоря и това момче е попитала нея дали е истина и тя е отговорила ''ама не тя си измисля'' тя и това разказа на всички в училище пак ме намразиха отново и се извиних. Имаше едно момиче Злати всички я мислеха за курва премести се едно момче в нейният клас и тя започна да му говори ''аре да се ебем'', ''ще те сексам'' и един път са отишли в тоалетната и не знам какво е станало казах затова само на най добрата ми приятелка и от там някак си цялото училище разбра и постоянно и казваха че е курва и те казаха че аз съм била казала на всички това , но то не беше вярно опитах се да обясня какво беше станало , но те не ми повярваха и сега мразят и момичето (Злати) също и мен! И така всичките известни във училище ме намразиха! Останаха ми приятели който не са известни също и най добрата ми приятелка! Обмислях да се преместя в друго училище, но най добрата ми приятелка не ми дава! Моля помогнете ми какво да направя? Да се преместя ли в друго училище или не ? Моля помогнете!
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest