Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Харесва ме, но не иска да се раздели с нея

Харесва ме, но не иска да се раздели с нея

  • 23.01.14 05:50#1stzabvstzabvНовакРегистрация: 02.01.14Град: Старозагорски баниОтговори: 14Харесва ме, но не иска да се раздели с неяе говорих с светльо и ми се изясниха доста неща..но след като ме целуна и има гадже незнам дали да му вярвам но го харесвам така че поне малко все още му имам доверие...гаджето му е от русия и само си говорят по телефона и се опознават ..незнам от колко време са заедно но досега не са се виждали..той каза че ме харесва но не я зарязва защото неиска да нарани никого но явно неосъзнава че наранява мен ..и каза че на 2 май ще се видят за пръв път ще се докоснат и така нататък и тогава ще реши дали да я остави и да избере мен или да избере нея..е да аз имам продимство първо мен е докоснал но никой никога неизбира мен и ако изчакам да минат месеците и ако той избере нея ще съм чакала толкова време едно нищо защото като избере нея вече дори няма да ме целува и шансът някой да избере мен е един на милион така че ..поне се надявам тя да го направи щастлива но поне знам едно аз мога да го обичам повече от нея и от всяка с който е бил досега ...пък и той е на 23 а аз съм на 16 и не мисли че съм готова на сериозна връзка и че още не съм видяла нищо от живота ...както казах шанс едно на милион ..той е по страхотен от всеки човек когото съм срещала и знам на сто процента че няма да намеря по страхотен от него така че незнам ще видим или ще успея да живея с болката или ще я оставя да ме довърши ...ще опитам ...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.01.14 02:29#2VenelinaVenelinaНовакРегистрация: 23.01.14Град: -Отговори: 50от: Харесва ме, но не иска да се раздели с неяСпоред мен това момче не те възприема насериозно заради възрастта ти,а това да не наранявал някой си там,който дори не е виждал са пълни глупости! Как съм слушала аз подобни истории и съм вярвала,а едничката истина беше,че просто не е искал дае с мен по начина ,който и аз..В крайна сметка при мен историята има хубав край,надявам се и при теб да е така! ОтговорОтговор с цитат
  • 23.01.14 03:18#3stzabvstzabvНовакРегистрация: 02.01.14Град: Старозагорски баниОтговори: 14от: Харесва ме, но не иска да се раздели с неяами аз знам че това което той каза бе искрено видях го в очите му но защо си бил с мъж който е имал друга освен теб ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest