Ezine.bg»Форум»Здраве»Бяло течение може ли да зарази мъжа с възпаление

Бяло течение може ли да зарази мъжа с възпаление

  • 23.01.14 07:18#1AddyAddyНовакРегистрация: 12.10.13Град: -Отговори: 1Бяло течение може ли да зарази мъжа с възпалениеЗдравейте Интересувам се дали ако съм правила секс с мъж без презерватив при положение, че имам бяло течение е възможно да съм му прехвърлила някакво възпаление и на него?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.01.14 02:47#2кристинкристинНовакРегистрация: 28.11.13Град: СофияОтговори: 1от: Бяло течение може ли да зарази мъжа с възпалениеМакар и рядко,но може.Ако се вземат мерки навреме,не е страшно.А ти правиш ли необходимото,за да се лекуваш?Защото в бъдеще,това може да ти развали дори и една сериозна връзка,а също така и да доведе и до по-голями здравословни проблеми.Мислете за тези неща,хлапета,това може да обърка целия ти живот.Във всеки един аспект.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.01.14 04:43#3AddyAddyНовакРегистрация: 12.10.13Град: -Отговори: 1от: Бяло течение може ли да зарази мъжа с възпалениеДа лекувам се посетих гинеколог и използвам предписаните хапчета. Просто се притеснявам за приятелят си БлагодаряОтговорОтговор с цитат
  • 09.02.14 12:50#4petqpetqНовакРегистрация: 09.02.14Град: РавадиновоОтговори: 1от: Бяло течение може ли да зарази мъжа с възпалениеzdraweite tai kato imam bqlo techenie mojeli da se zarazi partniorami ...oplakwase ot sarbeji..ot kakwo moje da e towa ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest