Ezine.bg»Форум»Време за мъже»Нормално ли е да не познавам все още родителите му?

Нормално ли е да не познавам все още родителите му?

  • 24.01.14 11:37#1ImeImeНовакРегистрация: 15.10.13Град: -Отговори: 2Нормално ли е да не познавам все още родителите му?Нима е нормално да имам приятел на 26 г. с който сам от година и няколко месеца и се познавам с него около три години преди да тръгнем и да е нормално да не познавам все още родителите му ... Що за човек трябва да си и да не искаш да познаваш и да излизаш с приятелите ми . Ние за цялото време което се познаваме почти не сме излизали с други хора , видим ли се сме само двамата. Избягва и срещата с родителите ми а се запозна с тях и не се мярка повече пред тях. Обижда ме всичко това и ми пречи , милиони пъти водим разговори на тези теми , но отвеждат до спор. Човека е инат твърди че приятелите и родителите нямат нищо общо с нас. Нямал нужда от приятели имал си , аз не искам да завързва приятелство с тях искам да излизаме като другите нормални двойки с приятелите си дали неговите или моите . Да ходя у тях не само като ги няма техните или на нашите , а да си ходим нормално на гости. Как може да твърди че е сериозен с мен и ме обича като всъщност като по голям от мен (аз сам на 20 ) той се държи лапешки и на инат. Излиза че за да сме заедно трябва да се примиря както за това така и за други неща за да сме заедно или както той ми казва ако не ми харесва нещо да съм си намерила друг защото му писнало едно и също да съм му повтаряла и мрънкала . Направи нещо по въпроса тогава не искам нещо нередно искам нормална връзка. И без това няма и време за мен бачка всеки ден без неделя виждаме се по 2 3 пъти в седмицата .. вече се питам нима това е нормална връзка ?!
    Опитвам се понякога да го разбера ,премълчавам , мисля, обмислям , решение още няма , не съм спокойна , нервна съм , боли ме от всичко изход не намирам ..
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.01.14 12:07#2AdrianaAdrianaНовакРегистрация: 19.12.13Град: СофияОтговори: 5от: Нормално ли е да не познавам все още родителите му?Не е нормално. За 1 година, ти трябва вече да си част от всички семейни празници, Коледа, Великден, рождени дни... Кажи му, че не може вечно да те държи настрана и така те обижда.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.01.14 03:36#3ImeImeНовакРегистрация: 15.10.13Град: -Отговори: 2от: Нормално ли е да не познавам все още родителите му?Имало време , нито родителите нито приятелите ни нямат нищо общо в нашите отношения отговаря той.. и какви ли не други за мен оправдания..ОтговорОтговор с цитат
  • 24.01.14 04:01#4ИнчетоИнчетоНовакРегистрация: 13.09.13Град: СофияОтговори: 25от: Нормално ли е да не познавам все още родителите му?Мило момиче,просто го послушай и си намери друг казвам ти го от личен опит...момчето с което уж имах някакви отношения беше същия не ме запозна с майка си,а моята в единия път в който се видяха очи в очи той си позволи да се държи просташки и надменно с нея,от другата страна за неговата майка,която случайно "дочула от съседка",че нейният син се вижда с едно момиче,аз от тази жена бях наречена цитирам-" коя е поредната селянка с която излизаш" смело мога да твърдя,че не се възприемам като селянка и даже с ръка на сърцето мога да заявя,че съм била прекалено голяма хапка за тяхното семейство и това,че нещата между нас приключиха беше най-хубавото нещо което можеше да ми се случи!Човек,който се опитва да те контролира и да те отделя от семейството и приятелите не ти е нужен,хората трябва да се събират и да са заедно както в хубави така и в лоши моменти и когато вашата връзка е силна и стабилна не виждам нищо нередно да станете едно голямо семейство-ти,той и вашите семействаХубаво си помисли за бъдещето ти с този мъж!УспехОтговорОтговор с цитат
  • 28.01.14 02:35#5VenelinaVenelinaНовакРегистрация: 23.01.14Град: -Отговори: 50от: Нормално ли е да не познавам все още родителите му?А не се ли замисляш,че може би има друга причина, която той не иска да ти сподели?Може би се притеснява да те запознае с майка си,може според него тя да го "изложи" по някакъв начин,може да са много неща.Моят приятел също не искаше да ме води у тях,впоследствие разбрах защо-къщата им е много мизерна,неугледна,с майка си не искаше даме запознава близо година и половина,защото той не е близък с нея и като цяло има нещо с нея,което не ми е споделял и аз не му натяквам..ако реши ще каже.Естествено ,че вашите отношенич са най-важни,какво значи зарежи го ???ОтговорОтговор с цитат
  • 28.01.14 06:58#6ИнчетоИнчетоНовакРегистрация: 13.09.13Град: СофияОтговори: 25от: Нормално ли е да не познавам все още родителите му?Ами ако не е стока дали майка му ще го изложи или някой друг си е въпрос на време!Точно поради такива причини внимавайте какви мъже си взимате,мили момичета!Ще го зареже,защо да не го зареже все пак един живот живее защо трябва да го живее все в напрежение и в покорство към този мъж,ако тя се чувства зле естествено е да си намери по-добър.Кой нормален човек ще ограничава половинката си в комуникаията с нейните приятели,семейство и т.н.или пък да се виждат само двамата без присъствието на други хора?Този младеж или е маниакално асоциален тип или има нещо гнило около него!П.С.-Каквито и да са родителите ти никога не би трябвало да се срамуваш от тях,ако той се срамува от майка си яко на комплекси ми бие положението!ОтговорОтговор с цитат
  • 27.05.15 10:39#7Никол ДимитроваНикол ДимитроваНовакРегистрация: 31.03.15Град: -Отговори: 12от: Нормално ли е да не познавам все още родителите му?кофти кофти... ама не се натискайОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest