Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Колко съм жалка само

Колко съм жалка само

  • 24.01.14 09:06#1stzabvstzabvНовакРегистрация: 02.01.14Град: Старозагорски баниОтговори: 14Колко съм жалка самота нали вчера трябваше да говорят даскалите с баща ми ..ами светльо каза че присъства но недойде и по пътя към даскалото плаках през цялото време и когато отидох излъгах баща ми че класната се е объркала..бе труден момент за мен и той каза че няма да ме изостави но не бе до мен в труден момент ..знам че можех да го направя сама но просто искъх да не го правя сама искъх светльо да ми бе за кураж пък и ми липсваше и се притесних че може да му се е случило нещо а той просто се бил успал ..той се чуди защо жените винаги не чакаме е аз се чудя защо мъжете винаги трябва да закъсняват и днес като се видяхме и като му казах че съм отпратила баща ми той ме пита защо съм го направила сякаш незнае сякаш като се видяхме преди едни ден и му казах че баща ми ще говори с класната не видя колко зле се чуствам ..пита ме защо сякаш незнае имах нужда от него а той не бе там ...и да ядосана съм му но не му го казах защото ако му бях казала той щеше да се ядоса и по добре аз да съм ядосана защото и без това той ме наранява казва че неиска да нарани никого но ме наранява и дори не е казал на гаджето си за мен и че ме е целунал и то неведнъж и днес като ме испрати до нас искъх да го прегърна но щях да искъм и да го целуна а не е редното защото той само си играе с чуствата ми и само ме наранява а и неговия приятел недко каза ми в фейса че ме харесва и ми е гадно че го наранявам но какво да правя да не бъда до светльо само защото ще нараня друг ами немога да гадно ми е но искъм светльо и какво да не е престъпление ...знаете ли започва да ме е естрах от чуствата които изпитвам защото мисля че го харесвам повече от колкото си мисля и даже ме естрах да си го призная на самата мен и даже искъм да отида при него и да му кажа трите хубави думи но той неизпитва същото към мен и той ме наранява но въпреки това не го оставям колко съм жалка само ..и незнам вече на кой да му вярвам той ме наранява но не му пука защото той каза че неиска да нарани никого но ме наранява ..той никога няма да изпита това което аз изпитвам към него и той продължава да ме докосва и когато на 22 май се видят с онази от русия за пръв път и като избере нея няма дори да ме докосне отново немога да живея знаейки че това ще свърши на 22 май ...затова ще опитам нещо без никой да разбере
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest