Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Жена ми е влюбена в по-малък от нея

Жена ми е влюбена в по-малък от нея

  • 25.01.14 10:58#1Димитър ДимитровДимитър ДимитровНовакРегистрация: 25.01.14Град: -Отговори: 9Жена ми е влюбена в по-малък от неяС жена ми живеем заедно от двадесет години,От десет сме в чужбина. Мислех че всичко ни е на ред,до момента в който не разбрах че тя е лудо влюбена в младеж,който е по-малък (тя е на 38 а той на 26). Имаме и прекрасно дете на четиринадесет. Лятото ще се прибира в България.Обичам я много не изкам да се разделяме но,знам че на сила няма кяк да се получат нещата.Моля ви дайте ми съвет как да постъпя,объркан съм!!!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.01.14 02:15#2tsvetantsvetanНовакРегистрация: 24.01.14Град: БерковицаОтговори: 1от: Жена ми е влюбена в по-малък от неяАз съм в същата ситуация даже по зле и нещата вървят към раздяла .Бъди смел не се предавай,ако е само моментно секс влечение остави го да премине.Продължат ли нещата обърни другия лист намери си любовница.И тогава ако не се получи зарежи я .Успех  ОтговорОтговор с цитат
  • 27.01.14 03:19#3Димитър ДимитровДимитър ДимитровНовакРегистрация: 25.01.14Град: -Отговори: 9от: Жена ми е влюбена в по-малък от неяНие се разделихме,проблема е че детето израстна в чужбина,а сега тя иска да го заведе в България.Не е сигурно все още,той трябва да си вземе решението сам.,Къде иска да завърши училище, колкото до нея ,тя ще осъзнае грешката си.Колкота и да говориш на болен човек(влюбен),кое е праволно и кое не е за него, не би те разбрал в такъв момент,така че ,няма смисъл .ОтговорОтговор с цитат
  • 29.01.14 01:53#4emmanemmanНовакРегистрация: 16.12.13Град: СофияОтговори: 2от: Жена ми е влюбена в по-малък от неяZdr ,kakvo da vikaza malko sa majete kato vas koito vqpreki si4ko biha prostili na jenasi. Bravo vie ste velik 4ovek. Zatova zaslujavate 6tastie ,ostaveteiq I si potqrsete iztinskoto 6tastie ,izviniqvaite 4e taka triqbva da nare4a jenavi no tiq edno jalko sq6testvo I porednata dolna jena sasipala braka si zaradi sex ,ne e lubov za6toto vqprosniq gospodin 6te I se napadva I ostavi hahahahhaha estestveno 4e 6te pedno4ete mlado I krasivo momi4e pred ve4e edna baba hahahahha. Uspeh na teb I toiq bolkuk go ostavi ОтговорОтговор с цитат
  • 23.02.14 06:38#5Потребител#120975Потребител#120975НовакРегистрация: 13.11.13Град: -Отговори: 1от: Жена ми е влюбена в по-малък от неяmoga da q razdelia vednaga vs.zavisi ot teb ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest