Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Трябва ми спешен съвет, но не знам дали ще го последвам

Трябва ми спешен съвет, но не знам дали ще го последвам

  • 30.01.14 08:46#1stzabvstzabvНовакРегистрация: 02.01.14Град: Старозагорски баниОтговори: 14Трябва ми спешен съвет, но не знам дали ще го последвамТа нали харесвах светльо, ами разбрах, че няма да напусне гаджето, което е от русия и го зарязах и ме болеше.първо искъм да кажа че не съм момиче което се влюбва в първия срещнат ...неговия приятел недко каза че ме харсева и аз не го приех на сериозно защото бях тъжна и мислех че го каза за да се почуствам по добре ..но вчера като се видяхме той ме дръпна към себе си в гръб ме гушна и усетих нещо..после се доближи толкова близо че да ме целуне аз се отдрънпах и се преосторих че нищо не е станало ..после той ми каза че му дължа целувка но аз не му дадох и той не настоя..и сега мисля и колкото повече мисля той ми липсва повече..и досега избягвах да мисля но като почнах не мога да спра и доста неща ми се изясниха...искам да върна вчерашния ден и щях да го целуна просто когато той се приближи толкова близо усетих привличане тръпка страст не знам как до обясня това но мисбя че разбирате.

    Досега съм докосвала и целувала други но никога не съм усещала привличане и ме е естрах защото всички ме нараняват а той е последния от когото го очаквам и знам че рано или късно или той мен ще нарани или аз него ..неискъм да е така ...и той незнае че го харесвам и направих глупост казах му че неможем да сме приятели и го блокнах..сега незнам какво да правя ..искъм да съм с него но знам че ще ме нарани или изостави а немога отоново да поема този риск ..помощ
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest