Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Бременност и раждане»Искаме да си имаме бебе

Искаме да си имаме бебе

  • 30.01.14 01:54#1AnonimenAnonimenНовакРегистрация: 30.01.14Град: -Отговори: -Искаме да си имаме бебеЗдравейте с моята съпруга правим опити за БЕБЕНЦЕ,но я пазих около 1год и 7месеца. Отскоро започнахме да правим опити, всеки път свършвам вътре, но... Миналият месец и дойде цикълът по време на него правихме, в овулация също пробвахме и чакаме и чакаме. От скоро има болки с гърдите като камък са постоянно и се спи, уморена е. Нека дамите които могат да ми помогнат да пишат мноого ще съм благодарен !
    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.01.14 03:44#2VenelinaVenelinaНовакРегистрация: 23.01.14Град: -Отговори: 50от: Искаме да си имаме бебеПърво ,настрои се ,че бебето не става ей така от раз,не е като по филмите,където Есмералалда веднъж се "отдала" и аййдее.Моят приятел си свършваше в мен в продължение на година преди да забременея.Така,затова спокойно,то не става по поръчка,Божа работа е.Второ,да възможно е да е бременна,и мен гърдите ме боляха много и бяха подути,но нека да си направи тест,щом и закъснее,аз направих моя след 10 дневно закъснение.Успех!! ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest