Изневерява ли ми ?

  • 02.02.14 01:43#1мариямарияНовакРегистрация: 29.09.13Град: -Отговори: 4Изневерява ли ми ?здравейте,
    незнам от къде да започна с приятеля ми сме заедно от няколко месеца всичко е наред но вчера бяхме в заведение с друга двойка и момчето помоли приятеля ми да излезе с него да пушат той се съгласи и излезе но остави телефона си вътре съвсем на шега го взех без да очаквам да видя нищо съмнително и както се ровех из съобщенията му имаше само получени от мен и съвсем надолу в хронологията попаднах на женско име отворих го и пишеше че му желае сладки сънища и че той знае какво е за нея в първия момент се ядосах много и мислех да стана и да си тръгна веднага но реших да изчакам моя грешка е и че не видях от кога е после той влезе и аз го попитах коя е тя и защо му пише без да съм казала че не съм видяла датата той ме попита защо не съм погледнала от кога е и че е от много време просто бил забравил да го изтрие държи се нормално аз не съм засягала темата повече но се съмнявам моля ви кажете да му вярвам ли или да имам едно наум когато съм с него само да кажа че връзката ни бързо стана сериозна държи да съм до него когато е с приятели или на някакви семейни събирания общо взето се държи като наистина влюбен мъж а когато го попитах коя е тя той каза че е имало нещо преди време но не е било нищо сериозно и е приключило бързо много преди да се запознае с мен.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.02.14 03:20#2VenelinaVenelinaНовакРегистрация: 23.01.14Град: -Отговори: 50от: Изневерява ли ми ?Ee,aма и ти си,как може да не видиш откога е? Малко си прибързала със заключенията,мисля ,че няма защо да се притесняваш,освен за това ,че си се издала пред него ОтговорОтговор с цитат
  • 25.03.14 04:02#3мариямарияНовакРегистрация: 29.09.13Град: -Отговори: 4от: Изневерява ли ми ?има развитие на нещата вчера пак се рових в телефона му и в изпратените съобщения пак имаше до тази този път видях датата и е от преди да тръгне с мен но е от времето когато ме сваляше а аз го режех много сега незнам какво да правяОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest