Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Търся идея за подарък

Търся идея за подарък

  • 02.02.14 04:32#1stzabvstzabvНовакРегистрация: 02.01.14Град: Старозагорски баниОтговори: 14Търся идея за подарък ами новия ми приятел има рожден ден другия месец и понеже понякога трудно избирам подаръци и едвам го познавам ..та ще дам негово описание така да се каже и да ми дадете идея за подарък ...
    та той е на 20 години.играе контра страйк и жта.гледа дневниците на вампира и подобни...слуша няма определен жанр музика слуша това което му харесва като песните по дъвойце и сити тв и слуша песни като бринг ме дъ хоризон ..той ходи повече с анцунг има и други дрехи но така харесва и ами немога да се сетя друго за сега
    реших да питам защото се познаваме от скоро и май все още не го познавам много добре и се затруднявам незнам какво ще му хареса и неискъм да е нещо банално..
    търся по бързо съвет
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.02.14 10:47#2DesislavaDesislavaНовакРегистрация: 08.09.13Град: СофияОтговори: 28от: Търся идея за подарък Няма как да не е нещо банално, защото не го познаваш добре. Купи му нещо неутрално. Фланелка или чаша. Има разни шегаджийски с щампи. Но все пак ако имате някой общ приятел попитай него. Пък и ако нищо не измислиш винаги можеш да му подариш парфюм ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest