Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Все още търся подарък

Все още търся подарък

  • 04.02.14 04:51#1stzabvstzabvНовакРегистрация: 02.01.14Град: Старозагорски баниОтговори: 14Все още търся подаръкВсе още търся подарък за рожденния ден на недко, така че ако имате примери кажите ми .последния път когато ви писъх ви казах неговото описание така че ми давайте идеи имам още две седмици за да му взема.досега през целия си живот съм искъла да съм силна но никога не съм опитвала..но сега опитвам да бъда силна заради него ..докато той ме иска в живота си ще бъда силна и никога няма да му позваля да ме види слаба и да плача отново ще бъда силна заради него ..затова искъм да ми дадете съвети окоражителни песни и окоражителни нещо да правя за да бъда силна знам че мога да се справя сама но неискъм затова моля ви помогнете ми ...той е единствения койте ме кара да се чуствам така добре единствения с който усещам привличане едиствения с който искъм да се променя защото го обичам .. харесвала съм други мъже и момчета но той е единствения който ме кара да се чуствам така ...невероятно е ...попринцип аз се режа но опитвам да спра да се режа и да заместя това пристрастяване с нещо друго но незнам с какво и много искъм да се нарежа но заради него не го правя ...пробвам с спортуване но не е достътчно за да спра да искъм да се режа и да се фокусирам върху спорт не ми стига ...и немога да измисля с какво да заместя това лудо пристрастяване искъм да се нарежа но той ме спира защото ако почна пак да се режа няма да спра и някой ден ще умра а той ще остане сам ...мисля за него и ми е трудно но ...немога да измисля с какво да го заместя помощ и затова
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.02.14 10:49#2ani123ani123НовакРегистрация: 02.10.13Град: Долни БогровОтговори: 5от: Все още търся подаръкРежи си главата или СИ подари Буквар...ОтговорОтговор с цитат
  • 07.02.14 01:42#3VenelinaVenelinaНовакРегистрация: 23.01.14Град: -Отговори: 50от: Все още търся подаръкЕх тоз Недко бее Аз наистина не знам какво да кажа.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest