Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Не искам да бързаме със секса

Не искам да бързаме със секса

  • 06.02.14 01:50#1nina jenina jeНовакРегистрация: 05.02.14Град: Стара ЗагораОтговори: 3Не искам да бързаме със сексаНека да си дойда направо на въпроса.заедно сме от шест дни и той е на 20 а аз на 16 и той е луд по мене и аз по него..просто неискъм да бързаме с опипване и секса нонезнам как да му го кажа или покажа без да се обиди ..днес като се видяхме той се опита да ме опипва и усетих че надолу се възбуди и този петък ще сме у негови приятели и ще останем да спинкаме там и мисля че ще иска да правим нещо почти сто процента съм сигурна и как да му откажа без да се обиди и се притеснявам че ако му откажа няма да се дръпне и харесвам го и аз искъм да правим това просто неискъм да избързваме явно нещо не ми е наред..помогнете
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.02.14 03:33#2DesislavaDesislavaНовакРегистрация: 08.09.13Град: СофияОтговори: 28от: Не искам да бързаме със сексаТвоята история ме потресе! "Заедно сме от 6 дни,той ме натиска за секс!" Искам да ти кажа и продължението какво ще бъде. "Спах с него и на следващия ден ме заряза!" Наистина ли си толкова сляпа, че не можеш да го видиш?! Момчетата на 20 не ги интересуват сериозните връзки (в общия случай). Иска да те изчука просто. Изчакай поне 2 седмици за да видиш колко наистина е луд по теб. Ако непрекъснато те натиска за секс, не е ли ясно за какво те иска?! Кажи ми в кой случай ще се чувстваш по-гадно: ако спи с теб и те зареже или ако ти го зарежеш, защото не искаш човека до теб да те вижда като самоходен полов орган?! И като го направиш това 10-тина пъти, с 10-тина момчета за по 1 седмица по 1 път, ще си правила секс 10-тина пъти, а целият квартал ще разправя, че си курва. Замисли се. Все още битува стереотипа, че жените, които спят с много мъже или лесно се дават са курви, а мъжете със същото поведение пичове. И ти с колкото и напредничаво мислене да си, пак ще ти стане гадно, ако ти го кажат, нали?! Така, че подбирай си добре гаджетата и недей да спиш с някой само защото ти говори сладки приказки и "колко е луд по теб". Не бъди лекомислена, това са неща, от които ще страдаш за в бъдеще. Повярвай ми! И не ти го казвам за лошо, да те обиждам или обвинявам, а за да ти помогна. На твоята възраст не мислиш много за последствията от действията си, но уверявам те, такива има всеки път. Поздрави и успех! ОтговорОтговор с цитат
  • 07.02.14 06:36#3nina jenina jeНовакРегистрация: 05.02.14Град: Стара ЗагораОтговори: 3от: Не искам да бързаме със сексатой не ми говори е не се натиска просто ме докосва под блузата и като се доближи усещам че се възбужда долу и то си е усно че го иска и той не не само ми каза колко е луд по мен той е от хората като мен лесно се влюбва и той ми показва че ме обича ОтговорОтговор с цитат
  • 07.02.14 01:49#4VenelinaVenelinaНовакРегистрация: 23.01.14Град: -Отговори: 50от: Не искам да бързаме със сексаеее,как навикахте момичето,аз едно време ,когато бях на 16(не беше толкова отдавна ) имах гадже на 20 и си бях девствена,ходили сме на гости,хижи с преспиване ,но никога не ме е натискал за нищо!Така че,недейте така с общите знаменатели,въпросното момче накрая го зарязах и той така и не видя секс от мен за 7 месеца Няма какво да му се обясняваш на гаджето ти, а ако той ти се разсърди,си направи сметка,че не е стока. ОтговорОтговор с цитат
  • 08.02.14 02:17#5nina jenina jeНовакРегистрация: 05.02.14Град: Стара ЗагораОтговори: 3от: Не искам да бързаме със сексапоследният отоговр бе страхотен много ти благодаря ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest