Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Бившия ме заплаши, че ще нарани новия ми приятел

Бившия ме заплаши, че ще нарани новия ми приятел

  • 07.02.14 06:42#1nina jenina jeНовакРегистрация: 05.02.14Град: Стара ЗагораОтговори: 3Бившия ме заплаши, че ще нарани новия ми приятелБившия ме заплаши, че ще нарани новия ми приятел ..и аз съм от чуствителните хора койти лесно се плашат и незнам дали просто заплашва или наистина ще го направи но ме е естрах мен ако иска да ме убие но да не закача човека когото обичам ..той каза че ме мрази но това незначи че трябва да ми съсипва живота та нали е бивш защо просто не ме остави намира ..не ме естрах за мен а за новия ми приятел да той е силен но бившия ми неможе да се бие и ще кажете добре ама не е добре той неможе да се бие затова винаги носи оръжие в себе си и новия ми приятел е силен и тренира но с юмрюци съвсем естествено и ако бившия дойде няма да се го простя ако нещо му се случи заради мен

    Всичко, което бившия ми писа не ме разстрой страх ме е новия ми приятел да не ме мрази след време ..не съм толкова лош човек..ами ако новия ми изневери като бившия ми защото не съм готова за секс което е разбирамо аз съм само на 16 ...немога да спя ..едвам ям .. и буквално незнам как стоя все още на крака..в главата ми е каша от въпроси и ме е естрах че това започва да се бърква и реялно в живота ми ..просто страх ме е неискъм той да е наранен та камоли заради мен ..
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.02.14 11:01#2DesislavaDesislavaНовакРегистрация: 08.09.13Град: СофияОтговори: 28от: Бившия ме заплаши, че ще нарани новия ми приятел.ОтговорОтговор с цитат
  • 07.02.14 11:01#3DesislavaDesislavaНовакРегистрация: 08.09.13Град: СофияОтговори: 28от: Бившия ме заплаши, че ще нарани новия ми приятелМомиче, спри да си пишеш с бившия си и излез от филма! След като не си вече с него, тегли чертата и толкова! Бъди решителна! Докато му отговаряш и вижда, че може да те стресне, ще го прави! И кажи на родителите си, че това момче те заплашва ТЕБ, просто за всеки случай. Поздрави и успех!ОтговорОтговор с цитат
  • 08.02.14 02:16#4nina jenina jeНовакРегистрация: 05.02.14Град: Стара ЗагораОтговори: 3от: Бившия ме заплаши, че ще нарани новия ми приятелблагодаря и аз го оствих намира така че се надявам и той да стори същото ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest