Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Казва ми по същия начин, както е викал на бившата си

Казва ми по същия начин, както е викал на бившата си

  • 13.02.14 07:10#1nina jenina jeНовакРегистрация: 05.02.14Град: Стара ЗагораОтговори: 3Казва ми по същия начин, както е викал на бившата сиАми няма много за казване .бившия каза че ме оставя намира мен и моя приятел дано да е така.
    новия ми приятел се казва недко.недко понякога ме нарича като прякор на галено ''диване''
    разбрах че на бившата си е казвал по същия начин и честно казано дори не знам как да реагирам..
    незнам какво си е мислил..може би е мислил че няма да рзабера или иска да ме замени с нея дори да не приличам на нея..
    той дори не ми каза сама разбрах..и честно този прякор от него като ми го казва ми харесва и ще ми е гадно ако спре да ми казва така
    но все пак сега като знам че го е казвал на друга боли но ако неискам да спре да ме нарича така защото всикнах ..ако спре ще ми е гадно но
    ако н спре ще ме боли ..е незнам какво да правя честно и незнам какво да мисля ..писах му нещо от сорта че съм потресена и сега
    просто още не съм го потърсила а това се случи преди няколко часа ..просто незнам как да реягирам и какво да сторя..
    това ми е случва за пръв път когато нещо ме тревожи да незнам какво да правя ..знам че може би се сърдя за глупост и ще е тъпо да го загубя
    заради такава тапотия но все пак като разбрах не се почуствах приятно и той дори не ми каза на това отговоре така че ..
    той ми липсва и искъм да отида при него просто незнам какво да му кажа как да се държа а ако чакам той да ме потърси
    ако не го направи тогава какво той продължава да ми пише но не знам дали ще дойде при мен ..пък и дори да се извини какво от това
    нима това ще помогне знам ли няма да навреди но ..той не знае как да оправи нещата как тогава аз да знам ...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.02.14 03:03#2VenelinaVenelinaНовакРегистрация: 23.01.14Град: -Отговори: 50от: Казва ми по същия начин, както е викал на бившата сиМоля те,пиши грамотно! Мисълта ти изобщо не върви гладко и е малко трудно да те чете човек Не мисля,че гаджето ти влага това ,в което го обвиняваш, в тази дума,просто толкова пъти я е използвал,че му идва отвътре.На мен ми се е случвало,неприятно е,но моят случай беше драматично друг Аз всяко гадже си го наричам различно,но мъжете не биха си усложнили живота дотолкова,пък и те не влагат този смисъл и драматизъм в галените имена. Просто седни и му кажи с най-спокоен тон,че не искаш да използва точно тази дума, не се вкарвай във филми.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.02.14 01:31#3DesislavaDesislavaНовакРегистрация: 08.09.13Град: СофияОтговори: 28от: Казва ми по същия начин, както е викал на бившата сиЗапочни да използваш главна буква, когато започваш ново изречение и точка, когато го завършваш. Трудно ми беше да схвана точно смисъла на "писанията" ти. Относно галените имена, повечето мъже въобще не си усложняват живота да измислят нови за всяка, особено, ако ги сменят като носни кърпи през седмица. Най-разпространеното май е "мило". Не вярвам гаджето ти да влага въобще някакъв смисъл в обръщението си към теб. Освен за да не те нарича с името ти, а с нещо различно, само между теб и него (за сега). Не мисля, че това може да бъде повод за драми. Всичко е в главата ти. Кажи му как ти е и как не ти е приятно да те нарича, и "огромният" ти проблем е решен! ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest