Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Как да се храня, за да отслабна бързо?

Как да се храня, за да отслабна бързо?

  • 19.02.14 03:44#1nina jenina jeНовакРегистрация: 05.02.14Град: Стара ЗагораОтговори: 3Как да се храня, за да отслабна бързо?1-не ядне тоест гладуване
    2- ядене здравословно като плодове и корнфлейск за спорт и тренировки

    чудя се как бих отслабнала по бързо кое от двете ще има по бърз ефект от другото ..моля ви кажете ми спешно ми е
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.02.14 11:55#2DesislavaDesislavaНовакРегистрация: 08.09.13Град: СофияОтговори: 28от: Как да се храня, за да отслабна бързо?Според мен не е нужно да спазваш конкретна диета за да поддържаш здравословно тегло и да се чувстваш добре. Вечер (след 18) се стреми да ядеш само салати, плодове и кисело мляко. Ограничи простите захари и късоверижните мастни киселини. Купи си комбинирани витамини. На пазара има много видове от А до Я. Повечето деца си умират за Макдоналд и други подобни. Те са адски вредни! Яж (по възможност) само вкъщи, защото така виждаш какво има в храната ти, сама слагаш или изваждаш еди-какво-си от нея. Наблегни на свежите продукти, които не са преминали термична обработка. Така, ще се чувстваш по-добре и ще имаш енергия. В никакъв случай не гладувай! Ако си много гладна си направи купичка мюсли, но не корнфлейкс. Двете са коренно различни неща. Може да го подсладиш с канела, вместо със захар. Ако много ти се яде шоколад, баничка или нещо, високо калорично винаги го оставяй за сутринта. Така до вечерта ще си изгорила калориите от него. Винаги закусвай! Ходи пеш, колкото можеш повече. Намери спорт, който ти доставя удоволствие. Защото ако го правиш само защото "трябва да отслабнеш" скоро ще се изтощиш и ще се откажеш. Надявам се да съм била полезна! ОтговорОтговор с цитат
  • 27.02.14 02:47#3VenelinaVenelinaНовакРегистрация: 23.01.14Град: -Отговори: 50от: Как да се храня, за да отслабна бързо?Със сигурност глада не е решение,защото колкото по-бързо отслабваш, толкова по-бързо би напълняла, ефектът е краткотраен.По-добре съобразявай храненето, ограничи хляба, сладкото и пърженото, мазното.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest