Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Родителите му разбраха, че не съм българка

Родителите му разбраха, че не съм българка

  • 23.02.14 02:30#1niniliqniniliqНовакРегистрация: 23.02.14Град: -Отговори: 1Родителите му разбраха, че не съм българкаЗдравейте! имам нужда от съвети.. на никого освен на вас не искам да споделя и да смея да попитам. От две години насам имам гадже. В момента той е на 18, а аз на 16. От един град сме, но той учи в друг град. Но не това ни е проблемът.... Един ден родителите му разбраха, че той се вижда с мен. Знаят кои хора са родителите ми. Знаят, че не сме българи, а те са. Това им е огромният проблем..

    Мога да кажа, че с абсолютно нищо не се различаваме с тях, но за тях това е много голям проблем и мисля, че е заради това, че градът ни е малък и ще се разчуе с кого движи синът им. Гаджето ми не спира да слуша баща си.. Едва ли не баща му му определя коя да му е гадже, а е вече на 18, което ме подлудява.. Мисля си, че дори и на 30 г. възраст ще го попита за коя да се ожени.. Това ме ядосва много..

    Смятам обаче, че ако се запозная с родителите му - всичко ще се промени и ще се сложи край на мъката.. Казвам мъка защото от 2 години само се крием в нас, никъде другаде. Моите родители го харесват доста. Имат уважение и към него и към родителите му, въпреки че знаят ТЕ какво мислят за нас и как не ни смятат за човешки същества.
    А относно връзката ни - идеална е и точно заради това търпя тази "криеница". Когато сме заедно ни е идеално. Никога не сме се карали за повече от 10 мин. (рядко го правим) Много се разбираме и слушаме. Много искаме да се запазим един за друг и да сме заедно в бъдеще. Говорили сме в дългосрочен план. Искаме се, несъмнено е .... Но той не иска ( изпитва страх) да ме запознае с родителите му, тъй като си мисли, че те ще му бъдат страшно обидени и няма да го искат повече............... ДАЙТЕ МИ СЪВЕТИ МОЛЯ ВИ!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.02.14 01:15#2Anna StoyanovaAnna StoyanovaНовакРегистрация: 14.02.14Град: СофияОтговори: 10от: Родителите му разбраха, че не съм българкаТой е малък още и зависим от родителите си, не го пришпорвай. Най-добре ще е ако и двамата отидете да живеете в друг град, далече от родителите му и предразсъдъците им. Но ще е по-лесно, ако се издържате сами и не зависите от тях. Малки сте още, обичайте се, мислете за бъдещето, но не насилвайте нещата. Докато един мъж или жена не си изкарва хляба сам, се налага да се съобразява с родителите си.ОтговорОтговор с цитат
  • 25.02.14 01:16#3Anna StoyanovaAnna StoyanovaНовакРегистрация: 14.02.14Град: СофияОтговори: 10от: Родителите му разбраха, че не съм българкаТой е малък още и зависим от родителите си, не го пришпорвай. Най-добре ще е ако и двамата отидете да живеете в друг град, далече от родителите му и предразсъдъците им. Но ще е по-лесно, ако се издържате сами и не зависите от тях. Малки сте още, обичайте се, мислете за бъдещето, но не насилвайте нещата. Докато един мъж или жена не си изкарва хляба сам, се налага да се съобразява с родителите си.ОтговорОтговор с цитат
  • 25.02.14 01:16#4Anna StoyanovaAnna StoyanovaНовакРегистрация: 14.02.14Град: СофияОтговори: 10от: Родителите му разбраха, че не съм българкаТой е малък още и зависим от родителите си, не го пришпорвай. Най-добре ще е ако и двамата отидете да живеете в друг град, далече от родителите му и предразсъдъците им. Но ще е по-лесно, ако се издържате сами и не зависите от тях. Малки сте още, обичайте се, мислете за бъдещето, но не насилвайте нещата. Докато един мъж или жена не си изкарва хляба сам, се налага да се съобразява с родителите си.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.02.14 02:51#5VenelinaVenelinaНовакРегистрация: 23.01.14Град: -Отговори: 50от: Родителите му разбраха, че не съм българкаКакво значи не си българка?Чувстваш ли се такава?ОтговорОтговор с цитат
  • 28.02.14 05:48#6niniliqniniliqНовакРегистрация: 23.02.14Град: -Отговори: 1от: Родителите му разбраха, че не съм българкаДа, естествено. Чувствам се такава и съм горда с това. Родена съм в България , първата ми дума беше на български език. Тук ще умра и последната ми дума ще е на български.. Много харесвам родината си.. Вярвам, че ще се оправи и ще стане силна страна..Но това е друга тема. М/у другото просто не съм "ЧИСТА" българка.. имала съм баба туркиня и т.н.... И само заради тези глупости сега само се тормозя ://ОтговорОтговор с цитат
  • 02.03.14 04:10#7TeodoraTeodoraНовакРегистрация: 02.03.14Град: -Отговори: 1от: Родителите му разбраха, че не съм българкаЗдравей! Хубаво е, че от 2 години родителите са единственият проблем за връзката ви. На тях им е трудно, ще им отнеме доста време да се примирят. Познавам такива свекърви, не им е много приятно, но свикват. На теб няма да ти е лесно. Мисля, че ще трябва при всяка среща с родителите му да доказваш колко си ерудирана и достойна за сина им. А ако не се появят нови проблеми между теб и момчето, всичко ще се оправи! Успех! ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest