Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Приятелят ми ревнува от бившия

Приятелят ми ревнува от бившия

  • 26.02.14 07:24#1ladyinblackladyinblackНовакРегистрация: 16.09.13Град: СофияОтговори: 5Приятелят ми ревнува от бившияЗдравейте Имам нужда от съвет как да постъпя в създалата се ситуация. От скоро имам приятел с който нещата се развиват идеално, щастлива съм, мисля съумявам да направя и него щастлив. Преди време го запознах с един от най-добрите ми приятели от близо 10 години на който държа наистина, но реших да бъда откровена с него и да му кажа,че в началото на запознанството ми с този приятел сме били интимни, не се получи и си останахме приятели...това се случи преди почти 10 години...

    На половинката ми не му стана приятно, но каза, че щом сме приятели не иска да ме ограничава и няма да ме спира да се виждам с него (случва се рядко защото въпросното момче работи извън България и се прибира за по месец-два в годината). Да обаче тези дни му казах, че ще се виждаме преди заминаването му отново извън България и половинката ми обратно на това, което ми беше казал се нацупи...мълчи ми по телефона, отговаря ми едносрично, не иска да се видим...Повдигнах темата и ми каза само: "остави ме да ми мине"...Не знам как да постъпя...как да обясня, че това е само приятел и нищо повече от доста години насам, как да постъпя за да не пострада връзката ми?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.02.14 02:21#2VenelinaVenelinaНовакРегистрация: 23.01.14Град: -Отговори: 50от: Приятелят ми ревнува от бившияПо-скоро трябва да е притеснен от хора, с които не си била, отколкото с "бити карти".Но и него го разбирам отчасти, мисля, че му трябва малко време да го осмисли, дай му го и му покажи, че не те интересува никой друг.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.02.14 02:51#3ladyinblackladyinblackНовакРегистрация: 16.09.13Град: СофияОтговори: 5от: Приятелят ми ревнува от бившияМерси,но въпроса е ,че ние сме на почти 30 години и това ми идва малко детско,вместо да поговорим като нормални хора той се цупи като малко дете ОтговорОтговор с цитат
  • 17.10.14 01:33#4********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 25от: Приятелят ми ревнува от бившияНе се цупи, ами се дупи, а това е защото ти правиш така с него - искаш да се надупи и да изтърпи положението на гъз. Това е симбиоза между двама - гъз и к*р, като за втория е важно гъза му да си стои в къщи и на топло - затварят ги и ги залупват ментално като lupus-и. Както се опитваш да го оп-оп отзад наедно с твоя приател, така се и усеща, а и се отразява по гореописания начин. Повреждате хората по принцип. Не останаха свестни мъже в таа страна. И аз съм развален, а вие бягахте след това от мен като от прокажено зомби. На старта, маце - терминал 2. :evil: ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest