Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Бременност и раждане»Отрицателен тест, но с наличие на бременност?!

Отрицателен тест, но с наличие на бременност?!

  • 28.02.14 08:11#1ViliViliНовакРегистрация: 15.12.13Град: -Отговори: 8Отрицателен тест, но с наличие на бременност?!Здравейте.
    Винаги съм имала нередовна менструация..Преди три месеца ми откриха поликистозни яйчници, изписаха ми лекарства и веднага започнах да ги пия. Цикълът ми се регулира, стана си редовен. Междувременно продължавахме с опитите за бебе , според доктора има голяма вероятност докато пия хапчетата да се случи чудото. Имам нещо като симптоми на бременност (боли ме корема ниско долу, гади ми се, вие ми се свят от време на време, става ми лошо от цигарите) и реших да си направя от онези прехвалените тестове, които уж отчитали преди закъснението - беше отрицателен
    Днес е първият ден от закъснението ми, дали е възможно тестът да не е отчел правилно? Или пък е заради внушение или това ми беше редовното на цикъла, 3 месеца ок и после пак по старо му? Много съм объркана, не смея дори да си направя нов тест. Какво мислите вие?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.02.14 11:42#2IlariaIlariaМастър ШефРегистрация: 31.10.13Град: СофияОтговори: 7от: Отрицателен тест, но с наличие на бременност?!През последните месеци чух, че има партида негодни тестове за бременност, които отчитат, че не си, въпреки, че си бременна Не знам дали случаят е такъвОтговорОтговор с цитат
  • 03.03.14 01:27#3ViliViliНовакРегистрация: 15.12.13Град: -Отговори: 8от: Отрицателен тест, но с наличие на бременност?!Да. доста е възможно. Вчера пак си правих тест, явно беше фалшив,дори и контролната лента не се показа. ОтговорОтговор с цитат
  • 17.03.14 07:31#4RumqnaRumqnaНовакРегистрация: 29.06.13Град: СофияОтговори: 1от: Отрицателен тест, но с наличие на бременност?!Аз съм ползвала тестове, които са ми излизали отрицателни при наличие на бременност, и то не само от една марка.Само Шуър Чек ми показва вярно всичките пъти.Тези Престо за преди закъснението са боклуци.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest