Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Не знам какво да правя с живота си

Не знам какво да правя с живота си

  • 03.03.14 01:12#1nina jenina jeНовакРегистрация: 05.02.14Град: Стара ЗагораОтговори: 3Не знам какво да правя с живота сиНе знам какво да правя с живота си вече...чуствам се толкова изгубена и искъм някой да ми покаже какво да правя . чуствам се сякаш съм загубила своя път .незнам как да го обясня..мислих си че това което правя в живота си е за добро .. даже казах на любимия да продъжи напред тоеост да намери по добро от мен защото той страхотен идеален дори немога да намеря една критика в него която да кажа защото няма такава ... а аз .. аз съм едно нищо .. искъм той да намери това което заслужава защото това явно не съм аз .. немога да имам нормална връзка само го наранявам а неискъм .. забога та аз съм едно нищожество .. аз пълна откачалка .. ще ми се да бях нормална тогава щях да мога да бъда с него и щях да мога да му дам това което иска и щях да мога да си показвам чуствата .. ще ми се да бях друга да бях нормална но немога .. аз немога да бъда нормална дори за две секунди ...вече незнам какво трябва да правя ..никога досега не съм се чуствала по този начин .. сякаш съм изгубила своя път или просто не го виждам .. някой може ли да ми каже какво да правя ? разбира се че не .. и утре тоест днес защото вече се пада понеделник бившия каза че ще дойде в училище дано да дойде ... искъм да дойде и да ме набие така пише в неговите заплахи да дойде и де го направи ... и се надявам като го направи и сигурно няма да е първият пък когато ще ме бие той но се надявам да не закача мъжът когото обичам ... и си признавам страх ме е защото досега не съм се била усещането сигурно ще боли от белезите по ръцете ми но ако само така няма да го закача ще знам че си струва ... надявам се да дойде .. но обаче знаете ли хора аз заслужавам да умра ..досега винаги съм гледала да бъда добър човек да се държа добре с хората но истината е че не съм добър чевк и не се държа добре с хората защото мразя хора .. нарянавм всички.. отблъсквам всички и затова сега съм напълно сама и незнам какво да правя с живота си от тук нататък защото да си сам така и немога да свикна да бъда сама трудно ми е немога да се боря никога не съм можела...страх ме е и в момента докато пиша това немога да спра да плача незнам защо .. живота ми е каша мислите ми .. неискъм да живея но немога да умра ето колко съм жалка .. незаслужавам да се чуствам добре незслужавам да бъда обичана.. заслужавам да умра заслужавам всичко лошо да ми се случи ... имам приятели в фейса но те не живеят в моя град и само чата не ми е достатъчен ...
    незнам какво да правя чуствам сякаш мракът ме е обградил и не виждам светлината в края на тунела .. незнам какво да правя ако някой може да ми даде съвет или да ме укоражи или да ми помогне ще се радвам някой да ми пише .. объркана съм и незнам какво да сторя за каквото и да било .. страх ме е защото съм сама а немога да се справя немога да съществувам сама дори немога да оцелея та камоли да живея .. моля ви помогнете ми
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.01.15 01:27#2Cvetelin PopovCvetelin PopovНовакРегистрация: 18.01.15Град: СофияОтговори: 10от: Не знам какво да правя с живота сиДа ти и.ам проблемите.
    Жиивота е пред теб.
    Всеки попада в такава бездна. Но колелото се върти винаги след дъжд иде слънце нали
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.10.15 01:39#3DOLCINEADOLCINEAНовакРегистрация: 13.10.15Град: СофияОтговори: 1от: Не знам какво да правя с живота сиИзкарай един курс по българска граматика, поне да можеш да пишеш правилно!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest