Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Бременна или не?

  • 05.03.14 01:25#1ToniToniНовакРегистрация: 05.03.14Град: -Отговори: 1Бременна или не?Здравейте от доста време насам чета различни теми.. и накрая и аз се навих да споделя и моя проблем с надеждата да ми помогнете ...И така по принцип до декември имах редовна М. и тогава ми закъсня с цял месец ,но не бях бременна , ами откриха поликистозни яйчници и лежах една седмица в болница и уж ме излекуваха как и да е дойде ми януари и после на 5 февруари , а преди известно време започна дами се вие свят .. 2 дена просто не можех да се сещам за месо ставаше ми супер гадно а до ден днешен си имам главозамайване и леко гадене.Гърдите ми от от предната М. са подути и болезнени ,но по някакъв необичаен начин за мен.

    С приятеля ми сме от доста години заедно от отдавна него правим с презерватив пазим се по принцип ,също така от една седмица имам температура запушен нос кашлица и леко кървене от носа .. пак е не обичайна настинка за мен . Благодаря ви предварително ..!! ПС :извинявам се за правописни грешки ако имам ..
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.03.14 02:29#2ToniToniНовакРегистрация: 05.03.14Град: -Отговори: 1от: Бременна или не?пишете ми ... не искам да си правя тест все още .. закъснява ми с 2 дена , а от тестовете съм останала доста разочарована и не искам пак да е така.. :cry: :cry: :cry: :cry: ОтговорОтговор с цитат
  • 06.03.14 03:45#3ИнчетоИнчетоНовакРегистрация: 13.09.13Град: СофияОтговори: 25от: Бременна или не?Здравей,щом не желаеш да си направиш тест защо не отидеш на преглед,там най-добре ще ти кажат дали си бременна или не. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest