Ezine.bg»Форум»Говорилник»За 5 г връзка нито веднъж не ме покани на гости и не ме запозна с родителите си

За 5 г връзка нито веднъж не ме покани на гости и не ме запозна с родителите си

  • 11.03.14 03:58#1BorianaBorianaНовакРегистрация: 07.09.13Град: -Отговори: 1За 5 г връзка нито веднъж не ме покани на гости и не ме запозна с родителите сиИскам само съвет не обиди. Ето и проблемът: ако имате връзка 5 год. и за този период нито веднъж не те е поканил във вкъщи нито те е запознал с родителите, какво бихте си помислили, а не сме ученици а хора на по 30год. и не сме семейни. Вие как бихте постъпили .....?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.03.14 03:24#2Anna StoyanovaAnna StoyanovaНовакРегистрация: 14.02.14Град: СофияОтговори: 10от: За 5 г връзка нито веднъж не ме покани на гости и не ме запозна с родителите сиНе бързай със заключенията, може да го е срам от родителите му и да не иска да се изложи пред теб. Помисли дали води приятели на гости при родителите му, има ли брат / сестра и при тях какво е положението? Намери удобен момент и го попитай за родителите му да ти разкаже какви хора са и дали са познавали бившите му гаджета.
    Успех!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.03.14 10:19#3AnnaAnnaНовакРегистрация: 10.03.14Град: ПловдивОтговори: 4от: За 5 г връзка нито веднъж не ме покани на гости и не ме запозна с родителите сиМоя съвет е да си намериш друг,този не те уважава. :n: ОтговорОтговор с цитат
  • 13.03.14 12:36#4АниАниНовакРегистрация: 26.09.13Град: -Отговори: 12от: За 5 г връзка нито веднъж не ме покани на гости и не ме запозна с родителите сиаз познавам двойка която е 7 години заедно и не живеят заедно, а не са малки и неговия отговор е че не бил сигурен още ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest