Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Ужасно ревнив е и ми вдига скандали

Ужасно ревнив е и ми вдига скандали

  • 12.03.14 08:23#1PolinaPolinaНовакРегистрация: 13.09.13Град: -Отговори: -Ужасно ревнив е и ми вдига скандалиЗдравейте не за първи път пиша тук.. На 17 години съм и имам сериозна връзка с най,най прекрасния човек..Заедно сме от почти близо половин година. Родителите му ме приемат много добре, както моите него. Секса е невероятен всичко е прекрасно, освен скандалите ни. Караме се за всичко. Карахме се много покрай фейсбук за това го изтрихме и двамата. Той е доста ревнив и това не ми харесва.

    От както съм започнала да излизам компанийте са ми били мъжки не ме разбирайте погрешно само приятели и нищо повече. Вече прекарвам времето си само с него и не излизаме особено често. На мен ми е добре, но имам нужда от време на време и да излизам и да се виждам с приятели. Той ми казва да излизам, но на мен не ми се излиза без него, а той иска да си седи в вкъщи. Какво да правя? Благодаря
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.05.14 12:13#2pomakinqtapomakinqtaНовакРегистрация: 13.04.14Град: -Отговори: 6от: Ужасно ревнив е и ми вдига скандалитой е невероятен прекрасен освен скандалите за всичко , боже колкко си куха след време само сеь и целувки няма да са ти достатъчни и изведнъж скандалите ще се окажат едена огромна стена междо вас боже как може млади жени да мислят толкова повърхностно тои е супер но се караме за всичко това ще си го запиша някаде като максимаОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest