Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Не знам как да постъпя? Влюбена съм в него....

Не знам как да постъпя? Влюбена съм в него....

  • 15.03.14 12:49#1ДесиДесиНовакРегистрация: 15.03.14Град: -Отговори: -Не знам как да постъпя? Влюбена съм в него....Преди близо две седмици започнах да се виждам с един мой колега. Всичко беше страхотно... До 8 март, когато един клиент ми подари роза и щом я видя, неговото държание коренно се промени... Отгоре на всичко, към края на деня се държах с него все едно не го познавам... Преди 5 дни, той ми каза, че нямаме бъдеще заедно и по - добре да се разделим. Днес той ми каза да му дам малко време, ако мога и след като му отговорих ми благодари! Сега не знам имам ли шанс да продължим да се виждаме или да не тая напразни надежди. Наистина се влюбих в него за това кратко време!!! Какво да правя, той е много ревнив, пък и ако си помисли, че имам друг, най - вероятно ще се откаже, за да не разваля "новата ми връзка". През тази 1 седмица него го беше страх да не го оставя, а сега той го прави... Моля дайте ми съвер
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.03.14 11:14#2M.Я.M.Я.НовакРегистрация: 30.08.13Град: -Отговори: 7от: Не знам как да постъпя? Влюбена съм в него....Остави го да мисли на воля и му дай цялото време на света. В тази конкретна ситуация не трябва да си задаваш въпроса - ТИ какво си направила и КАК да угодиш на ревнивеца, за да имате някакво бъдеще заедно. Той сам трябва да дойде при теб и да те избере. Не се извинявай и не се оправдавай - с нищо не си сгрешила и не си предизвикала ревността му.Той просто е такъв и ще е повече от добре, ако направи и минимален опит да разбере колко безпочвени са тези съмнения. Ако все пак реши, че нямате бъдеще заедно (по неясни причини)- просто го забрави! Трудно ще е, плачи, колкото трябва, излизай с приятелки, но го преодолей.Винаги помни, че нещата, които ти се случват са именно тези, с които можеш да се справиш. Късмет!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest