Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Дали има нещо към мен?

Дали има нещо към мен?

  • 17.03.14 03:35#1iliyaniliyanНовакРегистрация: 17.03.14Град: БанкяОтговори: -Дали има нещо към мен?Здравейте искам да ви помоля за мнение,преди време едно момиче беше влюбено в мен но аз не,после аз се влюбих в нея но тя си имаше 2 годишен приятел като до 1вата година ме чакаше...на 2.рата година аз и се обясних в любов и тя не след дълго го заряза но твърди че не е заради мен,аз напънах да съм с нея като тя каза че не е готова и и трябва време а сега не иска да пробваме за да не ми разбие чувствата.След това аз прекъснах всякакъв контакт с нея и тя пак ми пишеше после но аз и казах да не ме занимава повече.Наскоро осъзнах грешката си че е тъпо да не си говорим заради старите ми чувства и и дадох фр в фейс и и се извиних-тя прие и каза че се радва че съм осъзнал грешката си.

    Вечерта си писахме няколко часа...на следващият ден се и засякохме за 3-4 мин и тя през цялото време се подсмихваше и си тананикаше някаква палава песен.Аз съм на 20 а тя на 18.Та хора мисълта ми е дали може да има нещо към мен? и ако на някой му се занимава да прочете историята ми нека изкаже мнението си.Благодаря!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.01.15 01:23#2Cvetelin PopovCvetelin PopovНовакРегистрация: 18.01.15Град: СофияОтговори: 10от: Дали има нещо към мен?Седи мирен и чакай ако е имала нещо отдавна да ти е кала явно се кочебае какво и кпи иска.
    Не го мисли че ще се влюбиш повече и няма измъкване после
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest