Интимен проблем

  • 18.03.14 11:41#1TainaTainaНовакРегистрация: 11.11.13Град: БургасОтговори: -Интимен проблемЗдравейте ! Почти на 21г. съм водя полов живот от няколко години и не ми се случвало до сега следното нещо което ми се случи преди 4 дни. Имам нещо като кафяво течение в малко количество , нямам болки , нито гадене , нито сърбеж.. никакви оплаквания.. Срам ме е да споделя на някой и да отида на лекар.. чудя се да изчакам ли да се оправи от само себе си..
    изчетах в нета какво ли не, но въпреки това написах и аз такава тема , като искам да чуя мнения съвети и случки при други с подобен проблем и как с а постъпили ..
    Мерси предварително ..
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.03.14 06:42#2aleksandraaleksandraНовакРегистрация: 09.03.14Град: СофияОтговори: 3от: Интимен проблемотиди на преглед може да е нищо,а може и да имаш инфекция неотлагай и непренебрегвай това !ОтговорОтговор с цитат
  • 25.03.14 07:45#3ЛизаЛизаНовакРегистрация: 23.11.13Град: -Отговори: 2от: Интимен проблемАко кафявото зацапване е по време на овулацията ти (около 10-15 дни след началото на менструалния цикъл), не е страшно - случва се понякога при отделянето на яйцеклетката от яйчника. Ако искаш все пак, иди на доктор, няма причина да се притесняваш.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest