Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Красота»Изтощена Коса

Изтощена Коса

  • 23.03.14 08:03#1MariqMariqНовакРегистрация: 09.02.14Град: -Отговори: 4Изтощена КосаБихте ли ми препоръчали нещо ефикасно за тънка и изтощена коса
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.03.14 09:57#2ИнчетоИнчетоНовакРегистрация: 13.09.13Град: СофияОтговори: 25от: Изтощена КосаЗдравей от множеството процедури и моята стана такава затова ще говоря от личен опит-отвара от бреза:листата от бреза се сваряват и с тази отвара се полива косата поне няколко пъти на ден,другото което на мен много ми помага е тривитаминола,расте бързо от него и става гъста и бляскава Не на последно място разбира се ще добавя,че не боядисвам косата си вече и гледам да я третирам с пресата и сешоара по-малко.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.03.14 10:00#3RenRenНовакРегистрация: 15.10.13Град: -Отговори: 3от: Изтощена КосаИзползваш ли преса, сешоар? На мен ми помага маска с ленено семе на semi di lino. Може да я намериш във фризьорските салони, които работят с Alfaparf - christian of roma Мисля, че беше около 20лв, но е 500мл. и си заслужава парите! Ако търсиш по-евтин вариант ти препоръчвам маска Денис, може да я намериш в Елитис. ОтговорОтговор с цитат
  • 26.03.14 04:07#4Anna StoyanovaAnna StoyanovaНовакРегистрация: 14.02.14Град: СофияОтговори: 10от: Изтощена КосаНа мен най-много ми помага следното - Тривитаминол в корените и качествен зехтин по дължината. Слагам наелонова шапка за баня и стоя един час.
    Успех!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.03.14 04:07#5Anna StoyanovaAnna StoyanovaНовакРегистрация: 14.02.14Град: СофияОтговори: 10от: Изтощена КосаНа мен най-много ми помага следното - Тривитаминол в корените и качествен зехтин по дължината. Слагам наелонова шапка за баня и стоя един час.
    Успех!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.04.14 01:06#6AnnaAnnaНовакРегистрация: 10.03.14Град: ПловдивОтговори: 4от: Изтощена КосаВсички ми завиждат за косата,макар че съм на 40 имам доста гъста и красива коса,това е защото никога не съм ползвала сешуар,преса и тем подобни изгарящи косата средства,никакво изрусяване,боядисване по-рядко,на вятър с шапка,на дъжд без,никакво ресане с четки или гъсти гребени,само с редки,никакво дърпане при ресане,никакво къдрене,даже както се казва по-малко грижи за косата,по-добре и най-накрая прясната коприва расте край реката,набери и си направи отвара с нея изплаквай косата,още нещо не я мий често,можеш да взимаш душ,но косата само с вода или с коприва,а с шампоан един път седмично.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest