Ezine.bg»Форум»Деца и родители»Сериозни проблеми в брака с чужденец!

Сериозни проблеми в брака с чужденец!

  • 29.03.14 08:42#1LudmilaLudmilaНовакРегистрация: 29.03.14Град: ПлевенОтговори: -Сериозни проблеми в брака с чужденец!Здравейте,омъжена съм от миналата година юли месец,но иначе сме почти 5 години заедно.Мъжът ми е от послки произход имаме син на 2 години и половина,детето бе желано и от двамата.Живееме в чужбина,не Полша.Сигурно съм глупава да се връщам назад и да си спомням какъв човек е бил преди детето,колко добре сме се разбирали и така нататък.Истината е,че не искам да приема,че отношенията ни са до толкова влошени,че има вероятност да се разведем.Ще започна с това че мъжът ми е с 15 години по-гоям от мен аз съм на 27 почти,ако това има знчение.Сексуалните ни отношения са чудесни и за последно бяхме интимни вчера.Тъкмо когато започваше любовната игра си мислех за една житейска мисъл, която бях чула преди години от майката на моя приятелка''Докато са млади,всички проблеми се оправят под юргана'',помислих си че при нас е така.Днес мъжът ми каза че иска развод!Не го казва за първи път,работата му е уморителна,разбирам го защото наскоро започнах на същото място,работя вторниците и средите в неговите почивни дни.Преди това не съм работила,търсех дълго и нищо по едно време и в депресия бях изпаднала,но за щастие свърши.Чувствам се по-независима откакто работя,тона му се промени към мен от около 6 месеца насам,но най-вече откакто брат му бе отседнал при нас за пореден път,не издържах и направих един скандал,брат му се изнесе,мъжът ми застана на страната на брат си въпреки че ми е признавал че брат му не е прав в това отношение,просто няма куражът да му каже истината,при скандала с брат му той ме блъсна и се отнесе унижаващо с мен.Обидите му не престават,аз се ядосвам и също му отвръщам,детето е свидетел на всичко.От хората съм които се поставят на местата на другите,не мога да кажа че съм перфектната домакиня и съпруга,то и за мего не мога да кажа,че е такъв какъвто беше,преди ми помагаше много сега само лежи само е изморен.Откакто го познаваме много критичен към храните които приготвям или в началото докато живеехме в БГ не го показваше,после започна.Това което е на обяд не го яде вечер,било старо готвя по малки порции и винаги внимавам,той яде много мазно за мен и за детето приготвям отделно.Синът ни е много привързан към него и баща му прави всичко за него,нощем става и отива да спи при него спим в отделни стаи заради детето,решение на мъжо не можел да си отпочине за работа,а и малкия се буди когато той хърка,като кажа да изнесем малкия в самостоятелна стая:много бил малък.Не искам да се оневинявам,знаете че всяка история има две страни,мъжо няма възможността да изкаже своята.Опитвала съм да проведа спокоен разговор с него относно проблемите ни,не се получава,възпитанието на малкия е под всякаква критика когато аз се карам той го взима,целува го и започва да му казва да не ме слуша.В същото време той самия много започна да крещи на детето.Много ми е трудно понякога,нощем заспивам и си мечтая някой ден да срещна истински мъж за себе си,такъв какъвто заслужавам,после се страхувам,че може да попадна на още по-лош.Дете на разведени родители съм и не искам това за моето дете.Станах много подробна моля за ПОМОЩ,наистина се чувствам в безизходица!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.04.14 11:04#2ВеличкаВеличкаНовакРегистрация: 19.03.14Град: -Отговори: 4от: Сериозни проблеми в брака с чужденец!Явно разликата във възрастта си личи. Действай навреме, ти си млада, пред теб има цял животОтговорОтговор с цитат
  • 05.10.15 04:20#3Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Сериозни проблеми в брака с чужденец!Наистина е нужен сериозен разговор. Може да се обърнете към специалист, в чужбина е по-разпространено. А това, че спите в отделни стаи говори, че той напълно се дистанцира от теб...Аз лично бих решила, че си има друга. Даже съм сигурна. Обмисли всичко внимателно и на първо място гледай интересите на детето - то не може да живее в среда, изпълнена с обиди, агресия и напрежение. По-добре дете на разведени родители, отколкото дете, израснало в един нещастен дом, изпълнен с викове.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest