Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Искам да съм с него !

Искам да съм с него !

  • 05.04.14 07:42#1татяна татяна НовакРегистрация: 05.04.14Град: -Отговори: 1Искам да съм с него ! Имам проблем от 6-7 месеца си общувам с едно момче. Той е повече от перфектен може да звучи банално и т.н., но той е всичко, което търся! Не ме разбирайте погрешно, не съм някаква глезла, която не знае какво иска и просто иска да е с някой за да 'не е сама'. На 17 години съм до сега не съм казвала на момче, че го обичам, защото знам, че тези думи не се казват ей така вместо здравей. Аз лично държа на тези думи и знам, че искам да ги казвам на това момче всеки ден. Ето го и проблема.. Разстоянието помежду ни. Делят ни 400км .. Може би разстоянието наистина не е от значение, но проблема не е само там.. Той е приятел на сестра ми /само приятел/. Знам, че и той има чувства към мен и много иска да сме заедно, но нали знаете колко е гадно когато брат/сестра ти започне да се занимава с някой твой приятел/приятелка. Това е една ревност, която те изгаря всеки ден. Точно тази ревност изгаря и сестра ми.. През целият ми живот съм мислела винаги първо за другите после за себе си и ми се иска този път да помисля първо за себе си, но не искам тя да ми се сърди и да се караме .. Трябва ли да поставя чувствата си към момчето на преден план ?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.04.14 12:07#2ТихомирТихомирНовакРегистрация: 06.04.14Град: -Отговори: 1от: Искам да съм с него ! Бъди с него щом не е гaдже нa сестрa ти. Кaжи и кaкво изпитвaш aко не го искa и тя трябвa дa те рaзбере. Тези километри обaче сa проблем . ОтговорОтговор с цитат
  • 06.04.14 10:44#3татяна татяна НовакРегистрация: 05.04.14Град: -Отговори: 1от: Искам да съм с него ! Много пъти с него сме говорили на темата с километрите. Понякога наистина не виждам проблема, но понякога и ми е адски кофти... Наистина си мисля, че сестра ми няма да го приеме. Много ясно показа и каза, че не и е приятно това, че с него общуваме, да не става и дума за връзка...ОтговорОтговор с цитат
  • 13.04.14 06:31#4Panda girlPanda girlНовакРегистрация: 13.04.14Град: ПловдивОтговори: 2от: Искам да съм с него ! Ти го обичаш и той те обича,километрите са просто едно число,а относно сестра ти, тя ще свикне ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest