Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Привиждат и причуват ми се разни неща

Привиждат и причуват ми се разни неща

  • 13.04.14 10:13#1AlessaAlessaНовакРегистрация: 13.04.14Град: СофияОтговори: 1Привиждат и причуват ми се разни нещаМисля, че полудявам.. Жива, здрава и права..
    От няколко дена ми се привиждаш и чуват разни неща..
    Психически съм добре, смис спя си.. така че не съм изморена...
    Или пък просто ме е страх.. не знам.
    Всеки път, когато си затворя очите виждам разни неща.. Странни и страшни неща.. първоначално е човек и изведнъж е .. животно?! Не! Чудовище!
    Докато съм сама в стаята чувам разни неща...Гласове викащи ме..
    Господи, какво по дяволите става с мен???
    Така съм от бая време.. мислях, че всичко ще мине, но започвам да се притеснявам... Моля някой да ми помогне! Ще съм много благодарнаа!!!!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.04.14 11:42#2ВеличкаВеличкаНовакРегистрация: 19.03.14Град: -Отговори: 4от: Привиждат и причуват ми се разни нещаПробвай с някои по слаби успокоителни, но най-добре потърси квалифицирана помощ, за да не стане по-зле.ОтговорОтговор с цитат
  • 19.04.14 12:50#3AlessaAlessaНовакРегистрация: 13.04.14Град: СофияОтговори: 1от: Привиждат и причуват ми се разни нещаНе обичам лекарства камоли успокойтелни :n: :n: ОтговорОтговор с цитат
  • 18.01.15 01:16#4Cvetelin PopovCvetelin PopovНовакРегистрация: 18.01.15Град: СофияОтговори: 10от: Привиждат и причуват ми се разни нещаЧудно. Народа е казал:
    Седи мирно времето лекува. Тъй че се пипита от къде иде всичко и ако не намериш хронология отиди на църква запали свещ и се помоли за избавление.
    Ако не помогне ми пиши да видим по професионално какво се случва
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest