Искам да се разделим

  • 16.04.14 09:54#1milenamilenaНовакРегистрация: 25.09.13Град: ПерникОтговори: -Искам да се разделимЗдравейте искам да потърся съвет и да чуя друго мнение не знам от къде да започна......
    на 26 години съм имам 2 деца живея с баща им на семейни начала без брак заедно сме от доста години(7) отначало всичко вървеше добре нямахме проблеми. Обаче от доста време не се чувствам щастлива до него той е по голям от мен с 10 години по цял ден съм с децата, нямам много приятели нямам и социален живот опитвам се да правя всичко както трябва но усещам, че не върви, знам че ме обича както и децата но някак си усещам липсата на внимание във всичко.

    Уморих се всичко да пада на плещите ми и сама да го правя особено възпитанието на децата .Не излизаме никъде защото е постоянно изморен. Нямам родители и подкрепа от роднини не мога да разчитам на тях и ако се махна трябва да търся квартира. Не искам да го наранявам знам че ме обича но искам с децата да сме добре и щастливи нямам си друг мъж в живота и за момента не искам връзки искам само да съм щастлива с децата си дори и сама
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.04.14 06:01#2katqkatqНовакРегистрация: 22.03.13Град: СофияОтговори: 1от: Искам да се разделимne se razdelqitepogovori purvo s nego ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest