Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Забравя ли се първата любов! Разкажете и Вие !

Забравя ли се първата любов! Разкажете и Вие !

  • 04.05.14 07:44#1Rakela SamynevaRakela SamynevaНовакРегистрация: 12.04.14Град: ВладаяОтговори: 3Забравя ли се първата любов! Разкажете и Вие !Не е само за тийн. всеки нека да сподели. Забравя ли се първата любов ? Вие помните ли я ? Забравихте ли я ? Аз лично след година и половина все още не... Казват "Времето лекува" - така ли е ? Моля споделете ще бъде интересно.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.05.14 12:21#2Fat BertaFat BertaДжедайРегистрация: 31.10.13Град: СофияОтговори: 6от: Забравя ли се първата любов! Разкажете и Вие !Не се забравя според мен, поне докато не срещнеш нова, по-вълнуваща. След време ще ти се случат толкова много хубави и различни случки, че ще си спомняш за първата си любов, само ако чуеш някоя песен, която ти напомня за онова време..например Но всяко нещо с времето си... И, да, времето лекува, но зависи от какво си болен :kiss: ОтговорОтговор с цитат
  • 05.05.14 05:49#3Rakela SamynevaRakela SamynevaНовакРегистрация: 12.04.14Град: ВладаяОтговори: 3от: Забравя ли се първата любов! Разкажете и Вие !Благодаря за мнението ОтговорОтговор с цитат
  • 06.05.14 11:16#4ДеницаДеницаНовакРегистрация: 13.10.13Град: -Отговори: 10от: Забравя ли се първата любов! Разкажете и Вие !Аз не забравих първата си любов.Много плаках когато се разделихме.Сега си спомням всички хубави моменти с умиление.
    Според мен първата любов остава незабравима,а раздялата е най-тежката.След това,малко или много свикваш и някак си знаеш,че ще го преживееш,но първия път...След време претръпваш,някои дори казват,че мразят дадения човек,но според мен е достатъчно само нещо малко да ти напомни за него.Например разхождаш се и изведнъж усещаш неговия аромат.В първия момент не се сещаш защо всичко ти се свива отвътре,а после си спомняш,че мирише на него и търсиш тази миризма и ти става кофти.Или пък намираш стара ваша снимка,усмихваш се,но очите ти се пълнят със сълзи.Спомняш си жестовете му,поведението му,понякога като се замислиш дори успяваш да чуеш гласът му.И ти липсва.Дори дразнещите му жестове ти липсват.
    Късметлийка съм,че отново съм с първата си любов... :blush:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.05.14 05:09#5ДжесиДжесиНовакРегистрация: 04.09.13Град: БлагоевградОтговори: 2от: Забравя ли се първата любов! Разкажете и Вие ! Хихихи аз съм омъжена от 2 години за него! ОтговорОтговор с цитат
  • 07.05.14 09:16#6Rakela SamynevaRakela SamynevaНовакРегистрация: 12.04.14Град: ВладаяОтговори: 3от: Забравя ли се първата любов! Разкажете и Вие !Наистина си късметлийка ! Много се радвам за Вас ОтговорОтговор с цитат
  • 08.05.14 12:58#7tsvettytsvettyНовакРегистрация: 22.09.13Град: БелоградчикОтговори: 1от: Забравя ли се първата любов! Разкажете и Вие !Не го бях виждала и чувала повече от година, в един момент се появи с гръм и трясък!! Заговори ми с меден гласец, усмихна се и аз се предадох.. Още ближех стари рани, а той се върна да остави нови.. Е, поне тогава нещата приключиха по- безболезнено (за мен). И все пак.. Трудно се забравя първата любов ОтговорОтговор с цитат
  • 14.05.14 07:28#8iwitoiwitoНовакРегистрация: 14.05.14Град: ПловдивОтговори: 1от: Забравя ли се първата любов! Разкажете и Вие !не нaли знaете първaтa любов рaждa не хвaщaОтговорОтговор с цитат
  • 18.05.14 03:25#9RazlichnaRazlichnaНовакРегистрация: 28.11.13Град: -Отговори: 2от: Забравя ли се първата любов! Разкажете и Вие !Хм. Малко труден въпрос за мен, защото аз не мога да определя кого да смятам за първа любов- първото си гадже, или първите ми две невъзможни любови преди него, с които нямаше как да имам връзка. А и преди тях бях харесвала разни момчета в училище, но щом не ми е причинявал болка фактът, че не са ми били гаджета (аз тогава и не исках гадже),значи няма да ги отбелязвам, а и наистина отдавна съм ги забравила. Първата любов ме споходи когато бях на 20 години, първа година студентка. Но не си мислете, че е бил някой колега от университета- не, беше един певец от нашумяла тогава група, не от България, която по-късно се разпадна. Що ревове, що сълзи съм изплакала. То имейли му търсих, да му пиша, чатове и чудеса, та нищо не намерих. Надявах се поне Слави Трифонов да ги покани като бяха група, ама като се разпаднаха отпадна и този шанс и аз пак рев... Тази лудост продължи година и нещо. После една врачка ми каза, че този не е моят принц и аз някак се поуспокоих и се примирих. На 22 години се влюбих за втори път, но може би този трябва да опиша като първа любов защото все пак не беше някоя звезда, а реално момче, близо до мен. Влюбих се в него от пръв поглед, но за съжаление той не отвърна на чувствата ми защото си имаше сериозна приятелка, за която по-късно разбрах, че всъщност е момиче от моя курс, а още по-късно станахме съквартирантки защото тя ми предложи да живея при нея в момент, когато с хазайката ми се скарахме и нямаше къде да отида, но това е дълга история. Та така, доста дълго време бях влюбена в това момче, но така си остана несподелена тази любов. След няколко месеца се запознах и с първото ми гадже, но не мога да кажа, че съм го обичала истински. Връзката ни продължи доста дълго, но беше истинска катастрофа- непрекъснати раздели и събирания, спорове за глупости, разминавания във вкусове за поведение, облекло, музика,сексът няма да го коментирам, а и той беше със 7 години по-голям от мен. Мисля, че тази връзка ми причини голяма психическа травма и по-скоро това не мога да забравя. На моменти мисля, че вече съм се очистила от лошите спомени, но те пак изникват понякога. А иначе първите си невъзможни любови май съм ги забравила. Е, не знам как бих се почувствала, ако пак видя онзи, в кого се бях влюбила от пръв поглед. А иначе на онзи певец още съм му фенка, даже сме уж "приятели" във фейсбук и му следя новите песни, но отдавна вече не съм влюбена в него. Мисля, че не винаги точно първата любов е тази, която ръжда не хваща, а тази която е била най-истинска от всички. А за мен най-красивата връзка беше последната, но се разделихме по мое желание, по обективни за мен причини. Но още си го спомням и ми е мило. И мисля, че винаги ще има едно кътче в сърцето ми за този човек, който така ме промени положително и ме накара да повярвам, че има и такива връзки и такава любов.ОтговорОтговор с цитат
  • 23.05.14 11:25#10SiEsSiEsНовакРегистрация: 20.12.13Град: -Отговори: 3от: Забравя ли се първата любов! Разкажете и Вие !От мои наблюдения върху живота зависи от причините за раздяла Щом се интересуваш вероятно той те е зарязал...? Сега ти е малко кофтарско но след време ще срещнеш подходящия и даже ще се чудиш какво си намирала в тоя олигофрен... Първата любов е незабравима само когато раздялата не е по решение на единия... а на други обстоятелства.ОтговорОтговор с цитат
  • 30.05.14 09:38#11КамиКамиНовакРегистрация: 02.09.13Град: РусеОтговори: 4от: Забравя ли се първата любов! Разкажете и Вие !А какво е любов? Дали е това чувство, което те кара да се усмихваш само при мисълта за даден човек, дали е желанието да го прегърнеш, да докосваш и целуваш, дали е желанието за постоянен допир до него? дали е любов когато се разбираш с него? За мен първата любов няма значение, честно казано, не ме интересува. Когато го срещнах и чувствата ме завладяха, мислех си:"Ето това е човека за мен, толкова много го обичам и бих направила всичко за него!". Но знаете ли с времето разбрах, че това не е любов, любовта не изисква да правиш нещо или всичко за някого, любовта просто се усеща, чувства, изпитва. Може да се карате, да не се разбирате, и пак да не можеш да живееш и да искаш да бъдеш с даден човек! За добро или за лошо - любовта не пита! Аз съм на 27 години и може би чак сега срещнах ИСТИНСКАТА любов. Този човек, който ме прави невероятно щастлива - е караме се, имаме доста различия, но когато го погледна и омеквам. А уж първата любов - дори не си спомням хубавите моменти, не мога да се сетя и как ухае, не ми става мило от някой спомен. За мен е просто минало, човек, който е бил част от моя живот, но остава там, назад във времето!ОтговорОтговор с цитат
  • 16.07.14 10:00#12annaannaНовакРегистрация: 16.07.14Град: МездраОтговори: 1от: Забравя ли се първата любов! Разкажете и Вие !lichno az sum pesimistka i ne vqrvam v liubovta tq ne sushtestvuva vsichko e vremenno privlichane a sled tova e prosto navik..... :cry: ОтговорОтговор с цитат
  • 13.01.15 05:23#13Потребител#153600Потребител#153600НовакРегистрация: 13.01.15Град: -Отговори: 19от: Забравя ли се първата любов! Разкажете и Вие !забравих я, мина доста време. сега се чудя, как съм могла да съм с него глупости, че не се забравя, просто не сте срещнали някой по-важен. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest