Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Винаги ми е било чудно защо бг жените са толкова...

Винаги ми е било чудно защо бг жените са толкова...

  • 08.05.14 11:27#1човекачовекаНовакРегистрация: 08.05.14Град: -Отговори: 32Винаги ми е било чудно защо бг жените са толкова...винаги ми е било чудно още от малък , гледаш я хубава жена ,умна ,дори изглежда че е умна , с претенций , претендира че е разбирачка и извенъж гледаш до нея един паразит от мъжки пол неудачник , лентяй но ебач, въздухар и то мързелив , арогантен, разбирач от всичко и то , не работещ или почти изцяло на нейна издръжка ,мачо и така нататък , та това което е недоумявам е как тези две създания които всеки ден виждам по улиците в изобилие могат да будат заедно и да създават деца и как по нататък тези две създания ще възпитават деца и ще им създават ценностна система не ме разбирайте погрешно не че го няма и обратното положение но някак си бг жените са доста повърхностни за да приемат някой неща интересно ми е какво мислите , не ми е целта да обиждам просто съм циник но ми е интересно това лицемерие изградено как може да създава поколение и да гради държава
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.05.14 08:54#2daridariНовакРегистрация: 15.05.14Град: -Отговори: 2от: Винаги ми е било чудно защо бг жените са толкова...Ти също не се обиждай,но не разбрах какви са българските жени според теб-имаш предвид,че се задоволяват с мъж,който не е на нивото им,това ли имаш предвид?ОтговорОтговор с цитат
  • 16.05.14 11:57#3човекачовекаНовакРегистрация: 08.05.14Град: -Отговори: 32от: Винаги ми е било чудно защо бг жените са толкова...ами не знам дали е точно така защото ако се задоволяваш с хора които не са ти на нивото значи и ти нямаш кои знай какво ниво по скоро тази посредственост с която повечето се примиряват с годините и освен това тази повърностност на жените при избор на партниор уж са много толерантни и широко скроени а накрая се хващат за първия неудачник с кур и големи мускули НЕКОЙ ВУЗДУХАРКО и цял живот му сърбат негативите ОтговорОтговор с цитат
  • 23.05.14 11:12#4SiEsSiEsНовакРегистрация: 20.12.13Град: -Отговори: 3от: Винаги ми е било чудно защо бг жените са толкова...А можеш ли да споделиш от кои жени в други страни си възхитен поне да знаем Въобще имаш ли наблюдение върху жени от други страни че конкретизираш българките? По мое мнение пишеш за една конкретна жена или няколко които познаваш, желаеш но не ти откликват а се занимават с тъпанари според теб? Всъщност по първичен инстинкт жените по принцип не само в Бг търсят силата и закрилата на мъжа. Еманципацията се налага от недостига на такива в Бг... Всичко все пак е много много относително... Хората са така различни като пръстите на ръката... Да слагаш хора, жени, мъже под общ знаменател е една такава стъкмистика... силно противоречаща на хората които харесват философията... Двама ядат пуйка двайсе ориз... Според стъкмистиката двайсе и двама ядат пуйка с ориз... не може.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.05.14 12:46#5човекачовекаНовакРегистрация: 08.05.14Град: -Отговори: 32от: Винаги ми е било чудно защо бг жените са толкова...мне в живота си успях да намеря подходящата за мен да не казвам голяма дума просто това което се случва около мен ми оказва влиание , посредствеността на българката ме отвращава винаги съм уважавал жените но с времето някак си надделява отвращението в стремежа си да достигнат принца се оказва че и жабок накрая не могат да си хванат , отвсякаде си залят от хора които не могат да надраснат собствените си потребности и его и това им пречи да създават нормални връзки усложняваики неща които са съвсем прости , аз не смятам че българката е нещо по доло от другите народности съгласен съм че липсва качествен матерял от мъжки пол но сами по себе си мъжете не са виновни поведението им е плод на възпитанието просто човек може да избира да се промени и да надрасне поведението което ти е закодирано от семейството и точно този тип хора които не желаят да се променят хората с капаци на очите ме отвращават и на всичкото отгоре тези хора да демонстрирар и да избиват некви комплекси в обществото е още по грозно не знам ддали ме разбираш, някак си човек се чуства доста самотен когато осъзнаваш тази точно това са лошите хора глупаците та човек се чуства доста самотен сред това обкръжение просто ми е интересно некво чуждо мнение отколкото да съдя някой ОтговорОтговор с цитат
  • 15.07.14 02:05#6edinedinНовакРегистрация: 14.07.14Град: МонтанаОтговори: 6от: Винаги ми е било чудно защо бг жените са толкова...u аз познавам подобно момиче, което хвана най-големият боклук в Монтана, при положение, че учи и работи в София, къде е логиката не знам, знам само, че тоя тип хора, за които говориш, усещат слабите места на жените, и то на тези, които са над нивото им, просто природа, не случайно казват, че противоположностите се привличат ОтговорОтговор с цитат
  • 15.07.14 02:11#7cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Винаги ми е било чудно защо бг жените са толкова...може би още е с него защото го обича.дано един ден се осъзнае че има много по качествени мъже с който може да е щастлива.ОтговорОтговор с цитат
  • 31.07.14 07:24#8shukranshukranНовакРегистрация: 11.10.13Град: -Отговори: 11от: Винаги ми е било чудно защо бг жените са толкова...много си права мъжете иначе големи ги мерят.ама са като кученца когато маминка каже.найстина българката заслужава по добро.но донякаде жените сме си виноени.ОтговорОтговор с цитат
  • 26.11.14 01:52#9ХеяХеяНовакРегистрация: 27.01.14Град: -Отговори: 1от: Винаги ми е било чудно защо бг жените са толкова...Докато мама обува чорапите на татко, слага му масата, реже му ноктите.... и децата виждат това - до тогава българските жени ще бъдат толкова... може би и аз не правя изключение... Трябва да има равноправие в семейството, но уви!!!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest