Ezine.bg»Форум»Красота»Може ли от черна коса да стане тъмно руса?

Може ли от черна коса да стане тъмно руса?

  • 14.05.14 05:09#1renyrenyНовакРегистрация: 02.05.14Град: РусеОтговори: 1Може ли от черна коса да стане тъмно руса?Искам някой да ми каже - косата ми е тъмна, един път я направих черна преди около 6 месеца, а сега мисля да я направя тъмно русо. Дали ще хване? Ско някои е пробвал или знае да ми пише, ще ми е от помощ.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.05.14 08:50#2daridariНовакРегистрация: 15.05.14Град: -Отговори: 2от: Може ли от черна коса да стане тъмно руса?Можеш,но ти трябва добър фризьор и ще е от поне 2 боядисвания.Аз го направих и горе-долу си запазих жива косата,но първо я обезцветих/не знам това ли е точния термин /,после веднага я боядисах-стана кестенява,след 10-на дена пак я боядисах и стана руса,обаче подстигах два пръста от косата,за да остане жива.Преди тоеа три години бях с черна коса.Не е невъзможно,но за да си запазиш косата,избери добър фризьор.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.05.14 09:17#3renyrenyНовакРегистрация: 02.05.14Град: РусеОтговори: 1от: Може ли от черна коса да стане тъмно руса?благодаря , ами честно да ти кажа преди време бях се боядисала светло но косата ми пак беше тъмна и хвана от 1-я път , но сега ,когато я направих черна се притеснявам,но ще пробвам наистина с някои специалист.ОтговорОтговор с цитат
  • 10.03.15 05:37#4РенетаРенетаНовакРегистрация: 09.03.15Град: -Отговори: 10от: Може ли от черна коса да стане тъмно руса?Здравейте! Дали някой може да ми каже фризьорски салон в София, където от черна коса да ми я обезцветят и да стане тъмно руса?!ОтговорОтговор с цитат
  • 18.08.15 06:46#5MonikaMonikaНовакРегистрация: 16.08.15Град: Бяла водаОтговори: 88от: Може ли от черна коса да стане тъмно руса?Според мен в повечето салони биха могли да ти я изсветлят.ОтговорОтговор с цитат
  • 12.11.15 10:50#6Потребител#162147Потребител#162147НовакРегистрация: 14.10.15Град: -Отговори: 13от: Може ли от черна коса да стане тъмно руса?Внимавайте много с какви препарати ви обезцветяват. Че съм виждала, много случаи в които момичета остават с много изгорени коси.ОтговорОтговор с цитат
  • 03.06.17 07:31#7Николина ПанчеваНиколина ПанчеваНовакРегистрация: 19.05.17Град: ВарнаОтговори: 1от: Може ли от черна коса да стане тъмно руса?много е трудно и трябва маски да се правят . аз бях с тъмна коса и опитах да се направя руса но се получци червено морковено и после се боядисах так тъмно кестенява . но косата ми започна да цъфти и да пада . правих маски и сега е добре .опитаите с билкови бои те са добри и подхрават косата .ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest