Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Искам да имаме дете, но не знам как да му го кажа

Искам да имаме дете, но не знам как да му го кажа

  • 18.05.14 11:24#1DesislavaDesislavaНовакРегистрация: 13.09.13Град: СофияОтговори: 1Искам да имаме дете, но не знам как да му го кажа Здравейте!
    Ето я и моята история. От известно време се замислям за дом, семейство, дете, които искам да създам с човекът до мен, но въпросът е, че не знам как да му го кажа! Аз дори не знам какво е мнението му по въпроса...
    Случвало се е на шега, когато му заговоря за приятелките ми, които се бъзикат, че вече ми е време и му кажа, че имам да завършвам бакалавър, магистър и т.н., той да ми каже, че ще ми направи дете и няма и да разбере, но до там - всичко на шега!
    Ние имаме известна разлика в годините и на него вече му е време според мен, но не искам да го уплаша или пък да ме помисли за някоя пикла, която си ги говори ей така...
    Моля ви, дайте ми съвет!!!
    P.S. Благодаря предварително!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.05.14 07:06#2monikaamonikaaНовакРегистрация: 18.05.14Град: -Отговори: 1от: Искам да имаме дете, но не знам как да му го кажаговори директно,иначе няма как да стане,те мъжете много не си падат по сериозното,но може и той да е на твоята вълна.На колко сте години?ОтговорОтговор с цитат
  • 19.05.14 10:49#3DesislavaDesislavaНовакРегистрация: 13.09.13Град: СофияОтговори: 1от: Искам да имаме дете, но не знам как да му го кажаАз съм на 25, а той на 35ОтговорОтговор с цитат
  • 05.06.14 09:49#4ЗлатинаЗлатинаНовакРегистрация: 14.03.12Град: ПловдивОтговори: 1от: Искам да имаме дете, но не знам как да му го кажаЗдравей. Според мен седни и говори с него сериозно и му кажи какво искаш, ако си сигурна, че това е твоят човек и ако смяташ,че имате финансовата възможност да се грижите за детето и мястото,от което има нужда едно бъдещо бебе.От отговора му ще разбереш какви са и неговите намерения, ако не сте заедно от скоро,смятам, че няма да го "уплашиш" чак толкова много. Все пак е мъж на 35 години,а не някой вчерашен.ОтговорОтговор с цитат
  • 09.07.14 02:02#5човекачовекаНовакРегистрация: 08.05.14Град: -Отговори: 32от: Искам да имаме дете, но не знам как да му го кажати щом не знаеш какво е мнението му по въпроса значчи въобще не сте близки само се ебете и тва е , а как със някого с когото все още не мислите еднакво искаш да създаваш дете не ми е ясно за това трябва взаимност и съвместно планиране другия вариант е ти да си некой пубертет на 2 и 23 24 години който въобще не е наясно с партниора ти не знам хора за деца се мисли когато си 100 проццента сигурен че познаваш някого , останалото е преебавка и за двамата вместо да питаш нас питай него съвсем нормално е и не бива да ти се смее или сърди или съди ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest