Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Здраве»От ескапела ми се обърка цикълът

От ескапела ми се обърка цикълът

  • 15.06.14 02:58#1TeodoraTeodoraНовакРегистрация: 18.09.13Град: -Отговори: -От ескапела ми се обърка цикълътЗдравейте,
    Преди 5 месеца пих Ескапел и оттогава ми се обърка цикъла доста. Този месец ми закъснява с около 5 дена. С приятелят ми сме правили с*кс веднъж през този месец и всичко си беше нормално и мисля че няма възможност да има нещо. Та въпроса ми е дали е възможно да цикъла ми да се връща към старата ми дата ? Защото преди ми идваше към 20 и си имам всичките обичайни признаци за цикъл.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.06.14 12:33#2ДаниДаниНовакРегистрация: 12.09.13Град: -Отговори: 7от: От ескапела ми се обърка цикълътСпоред мен е възможно да ти се изменя,а и знам,че до 5 дни е нормално да ти закъснее.Според мен няма поводи за притеснение.ОтговорОтговор с цитат
  • 02.03.15 05:38#3adelaadelaНовакРегистрация: 08.11.11Град: СвогеОтговори: 8от: От ескапела ми се обърка цикълътЗдравей,
    абсолютно е възможно. Затова, ако пиеш 2 пъти тази гадост в поръдъка на месец-два тотално ще ти се скапе не само цикъла
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.03.15 05:38#4РенетаРенетаНовакРегистрация: 09.03.15Град: -Отговори: 10от: От ескапела ми се обърка цикълътПривет. Напълно нормално е цикъла да ти се обърка след като си изпила хапчето, но след време си влиза в нормите. ОтговорОтговор с цитат
  • 25.09.15 11:39#5MonikaMonikaНовакРегистрация: 16.08.15Град: Бяла водаОтговори: 88от: От ескапела ми се обърка цикълътТова е напълно нормално, не се притеснявай.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest