Ezine.bg»Форум»Време за мъже»Дайте ми идея за подарък на приятелката ми

Дайте ми идея за подарък на приятелката ми

  • 12.07.14 06:36#1мариямарияНовакРегистрация: 29.09.13Град: -Отговори: 4Дайте ми идея за подарък на приятелката миЗдравейте,
    искам да помоля за съвет много е важно.С приятеля ми скоро правим година от както сме заедно и ми трябва идея за подарък. Когато стана година от запознанството ни му написах " обичам те" на 100 езика. Рязах едни листа за да са малки защото намерих само големи абе голяма играчка беше . Моля за идеи за нещо което да направя сама защото разполагам с минимални средства а и той има и рожден ден тогава та изненадата трябва да е двойна. Благодаря предварително
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.07.14 05:22#2ВасиленаВасиленаНовакРегистрация: 16.07.14Град: -Отговори: 1от: Дайте ми идея за подарък на приятелката михихи ^_^ много е мило .. Това с рязането ми е много познато, пиле .. Аз така си играх две дена за да пиша "100 причини поради които те Обичам " .. И съвсем приятелски те съветвам, струва си да "загубиш" няколко дни в рязане. И по - добре причините да са авторски.. Така радостта би била още по-голяма. Направи му торта или му купи. Има доста евтини и с малко на брой парчета, ама пък в крайна сметка тя си е само за вас двамата. Поръчай бутилка вино в някое фото. И на бутилката да има ваша снимка, или надпис, или и симка и надпис. (Ще ти струва около 10 лв, дори по - малко . Можеш също пък от някоя книжарница да купиш фенер. От онези, коите се пускат в небето . Пак е романтично!! Пожелавам ти Успех !!! ОтговорОтговор с цитат
  • 18.07.14 11:24#3мариямарияНовакРегистрация: 29.09.13Град: -Отговори: 4от: Дайте ми идея за подарък на приятелката мимного благодаря за съвета само да отбележа че той на тези листчета много им се зарадва и си ги пази и идеята за 100 причини да те обичам е страхотна ОтговорОтговор с цитат
  • 10.03.15 05:39#4РенетаРенетаНовакРегистрация: 09.03.15Град: -Отговори: 10от: Дайте ми идея за подарък на приятелката миПуснали си из "нета" много нежни гривнички с по една буква. Доста подходящ подарък са. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest