Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Един разговор с колега ще ни раздели

Един разговор с колега ще ни раздели

  • 29.07.14 05:25#1Snejana GoranovaSnejana GoranovaНовакРегистрация: 16.04.13Град: Гоце ДелчевОтговори: -Един разговор с колега ще ни разделиЗдравейте на всички! Аз съм на 22 години и от 2 години имам сериозен приятел, но нищо между нас не върви както трябва и причината за това е, че преди около 6 месеца го излъгах! Беше ми забранил да говоря с един колега от моята работа, а аз не мога във всеки един момент да го избягвам и се е случвало да си говоря с него! Причината да ми забрани да говоря с него е, че въпросният колега си пада малко женкар!

    И така един ден той видя как говоря с него и се почувства предаден (между другото приятеля ми работи при мен в една фирма сме), обиден и искаше да се разделим, но някак си остана с мен! От тогава нататък той ми няма никакво доверие аз все се опитвам да му докажа че няма за какво да се съмнява! Не съм искала да го нараня не съм направила нищо нередно с този колега просто работим заедно и няма как да бягам от него не му казвах че говоря с него, защото той е малко избухлив, не съм искала да скрия нищо от него но така се случи не се чувствах спокойна да му споделя! От тогава на сам нищо не върви много ме обича,но не може да ми вярва и аз много го обичам,но ми омразна от тая ревност и забрани задушавам се! Вече мисля за семейство за деца,а не съм сигурна дали той е човека за мен,а и не мога да го оставя защото го обичам ! Не знам какво да правя на къде да тръгна!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.07.14 01:51#2monny_bmwmonny_bmwНовакРегистрация: 13.11.13Град: СофияОтговори: 13от: Един разговор с колега ще ни разделиглупаво е да ти забранява. та ти не си куче на каишка, а човешко същество. ако сега те ограничава, не ти завиждам по-нататъкОтговорОтговор с цитат
  • 31.07.14 07:15#3shukranshukranНовакРегистрация: 11.10.13Град: -Отговори: 11от: Един разговор с колега ще ни разделиужаасссс...махай се от тоя комплексар.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest