Ezine.bg»Форум»Красота»Имам много странна пъпка

Имам много странна пъпка

  • 06.08.14 05:45#1pepipepiНовакРегистрация: 13.06.14Град: -Отговори: 3Имам много странна пъпка Здравейте! От няколко месеца ми се появи една много странна пъпка между двете очи, на носа. Отначало като че ли имаше връхче и гной, но върху него имаше пласт кожа. Мазане с никакви кремове не можа и най - малко да промени тази пъпка. Преди няколко дена обаче я намазах с една силиконова пастичка- тя се слага против оставяне на белези и винаги ми е помагала много и за кратко време е премахвала пъпките. Когато я нанесох на тази странна пъпка, пъпката като че ли се сви и сама се изстиска, аз не съм я пипала. Самата пъпка е горе долу добре сега, но има нещо много странно. От както започнах да я мажа със силиконовата пастичка, стана така че доста голямо пространство от кожата около нея потъмня все едно съм се мазала с фон дьо тен, а не съм. Не стига това, а на всичкото отгоре се набръчка, но не като на бабичка, а все едно ако дръпна кожата ще се скъса и отдолу ще има нова кожа (но разранена, предполагам...)Моля ви ако някой знае как да се справя или му се е случвало такова чудо - нека пише, ще съм много благодарна. С какво да го намажа, за да се образува коричка върху тънката кожа, която ще се откъсне, няма как да остане... и как да оправя цвета на кожата на това място ? Може би гнойта от тази подкожна пъпка се е разложила? Помощ Само да отбележа, че нямам възможност да си купувам никакви кремове, нито да ходя на дерматолог - много е скъпо ... Ако знаете как да премахна тази гад от лицето си с нещо от хладилника или от банята, споделете, моля Много Ви благодаря!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.08.14 12:16#2Elena Kostadinova-StojanoElena Kostadinova-StojanoНовакРегистрация: 09.08.14Град: -Отговори: 1от: Имам много странна пъпкаzdravei
    parvo moje6 da opita6 s nai obiknoven med,njakolko pati na den
    i drugoto s pasta za zabi
    mnogo pati davat i dvvete dobri rezultatai
    ako ne -idi zadaljitelno na lekar
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.07.15 04:09#3Потребител#153600Потребител#153600НовакРегистрация: 13.01.15Град: -Отговори: 19от: Имам много странна пъпкаСвържи се с Д-р Петрана Каляшева много е добра и ще ти помогне. Ето ти неин телефон +359 886 888 668ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest