Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Любовта срещу годините

Любовта срещу годините

  • 12.08.14 06:01#1AlissaAlissaНовакРегистрация: 12.08.14Град: -Отговори: -Любовта срещу годинитеАз съм на 15 години и съм влюбена в едно момче,което е с 3 години по-голямо от мен. Той пръв ми призна чувствата си. Но преди няколко дни ми каза, че нищо няма да се получи, тъй като възрастовата ни разлика е почти 3 години, а според думите му разликата е голяма. Думите му бяха: "аз те харесвам, но просто разликата ни е твърде голяма в този случай". Не разбрах как толкова бързо годините надделяха над всичко, което ми е казвал и за всички красиви лъжи, на които повярвах. Той за мен беше перфектния, тъй като е красив, имаме общи теми на разговор, а и имаме общи приятели. Не искам всичко да приключва ей така, просто искам да опитаме, защото аз съм готова да дам всичко от себе си. Моля да ми дадете съвети...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.08.14 10:49#2DaniDaniНовакРегистрация: 30.08.13Град: Велико ТърновоОтговори: 9от: Любовта срещу годинитеНе е толкова голяма разликата, просто си търси оправдание за да се разделите и не иска да те обиди. Няма смисъл да се чудиш как да го задържиш, ако толкова искаше да е с теб сега нямаше да ти каже така. Ако толкова държиш говори с него какво чувстваш, но по - добре се откажи и продължавай нататък. ОтговорОтговор с цитат
  • 22.08.14 08:26#34ери4ериНовакРегистрация: 18.11.13Град: -Отговори: 1от: Любовта срещу годинитеtova ne moje da se nare4e takava golqma razlika malka si e puk i ti vlobshte ne si malka uspehОтговорОтговор с цитат
  • 13.09.14 09:16#4********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 25от: Любовта срещу годинитеЗакона е ясен по въпроса - пълнолетни и малолетни не бива да правят любов. Така са поставили една яка преграда при вашата възраст. С някаква идея да ви пречат, ако спазвате правилата.

    Ако нещо не е така, то моля да го кажете, защото може и да не съм прав.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest