Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Говорилник»Имам идея да ми се обаждат хора с проблеми

Имам идея да ми се обаждат хора с проблеми

  • 18.08.14 11:20#1music_musemusic_museНовакРегистрация: 05.09.13Град: -Отговори: 5Имам идея да ми се обаждат хора с проблемиЗдравейте, имам една идея и се чудя дали е добра.
    Бих желала да си купя един домашен телефон и да дам номера, за да ми се обаждат по него хора, които имат проблеми от всякакъв тип или просто искат да си поговорят. Мисля, че би могло така освен това човек да научи много, а и обичам да изслушвам хората, но имам нужда това да става от разстояние -т.е. да не се виждам лично с тях. Вие какво мислите за това?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.08.14 03:45#2ИванаИванаНовакРегистрация: 17.02.14Град: ДобричОтговори: 10от: Имам идея да ми се обаждат хора с проблемиСупер е. Аз също не искам да се виждам с хората като им споделям за това го правя в сайта. Ще си нещо като анонимен психолог. ОтговорОтговор с цитат
  • 29.08.14 02:19#3човекачовекаНовакРегистрация: 08.05.14Град: -Отговори: 32от: Имам идея да ми се обаждат хора с проблемиспоред мен си гледала много американски филми и малко ти се е замътил мозъка , по добре се съсредоточи върху себе си и изглади своите недостатъци защото според мен човек за да дава съвет на някого трябва да е наясно със себе си да познава собствената си присохология ,освен това трябва да си постигнал нещо в живота защото съвети от човек които е неудачник и е постигнал успех в стълбицата на живота да дава съвети е само голословничене и задоволяване на егото тоест някаква форма на избиване на комплекси , така че по малко с филмите чети повечко книги за да се образоваш и да станеш някого и чак тогава започни с телефоните и всекакъв друг мисловна деиност късмет не целя да те обидя а по скоро да ти кажа да се замислиш дали имаш нужните качества за да даваш съвети някому в българия всеки разбира от всичко и затова сме на това дередже ОтговорОтговор с цитат
  • 19.02.15 12:47#4veronikaveronikaНовакРегистрация: 17.02.15Град: ВарнаОтговори: 14от: Имам идея да ми се обаждат хора с проблемиза пари ли искаш да правиш това?ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest