Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Той иска секс, а аз не - затова ще ме зареже!

Той иска секс, а аз не - затова ще ме зареже!

  • 19.09.14 08:28#1ninajekovaninajekovaНовакРегистрация: 19.09.14Град: Стара ЗагораОтговори: 3Той иска секс, а аз не - затова ще ме зареже!Здравейте, ще гледам да съм кратка. Гаджето ми вчера ми каза че нашите да го нарека интереси са по различни, той иска връзка с секс, а аз връзка с целувки и гушкане. аз съм на 17 а той на 22 . Не знам какво да правя заради това сигурно ще ме остави защото мъж не може без секс. Дори не знам какво да ви попитам, така че кажете ми каквото искате и да той си има право и понеже аз съм девствена той каза, че ще ме чака но постоянно ми се натиска и едвам издържам да не го оставя, просто го обичам ... заедно сме от 6 месеца с кратки раздели от време на време ...

    Може да му се пусна но само от страх че ще ме остави, не знам какво да правя и да мисля , не мога да говоря с него щото няма да му хареса ...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.09.14 02:45#2МиметоМиметоНовакРегистрация: 01.09.13Град: СофияОтговори: 1от: Той иска секс, а аз не - затова ще ме зареже!Мацко не прави грешката да му пускаш ... Може би само това иска от теб и ще те зареже. По - добре го остави. Ако те обича и иска да е с теб, ще те чака колкото е нужно .ОтговорОтговор с цитат
  • 25.09.14 08:00#3cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Той иска секс, а аз не - затова ще ме зареже!ако те обича истински ще те чака.ОтговорОтговор с цитат
  • 25.09.14 08:42#4ИванаИванаНовакРегистрация: 17.02.14Град: ДобричОтговори: 10от: Той иска секс, а аз не - затова ще ме зареже!А какво те кара да мислиш, че след като му пуснеш няма да те зареже? Не си мисли,, че всичко е розово. ОтговорОтговор с цитат
  • 27.09.14 12:22#5ihtianderrrihtianderrrНовакРегистрация: 06.09.13Град: Велико ТърновоОтговори: 10от: Той иска секс, а аз не - затова ще ме зареже!Разбира се, че ще те зареже. Щом ти не желаеш този мъж защо той да стой с теб???
    Хората са заедно заради общите си желания, заради общите си интереси. Нормално е той да отиде при жена която го желае, която и той желае.
    А ти си живей с тъпите си комплекси, със съветите на другите комплексарки дето ти ги дават тук.
    Явно ще бъдеш по-щастлива с комплексите си отколкото с него.
    А щом искаш само гушкане... вземи си котенце и си го гушкай. То няма да иска секс с теб
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.09.14 07:24#6********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 25от: Той иска секс, а аз не - затова ще ме зареже!Виж сега - това е борба за надмощие, тоест кой ще диктува взаимоотношенията. Така ще се прояви лидер и ще се развие като по-силната личност. Имаш невероятния шанс да го осакатиш и ментално, не го пропускай! Знам, че можеш! Можеш примерно да ходиш с вдигнати напред ръце, като за прегръдка, така ще се образуваш като жрица, и съответно той ще е баланса спрямо всички, които правят секс с теб. Ти българка ли си, или...ОтговорОтговор с цитат
  • 03.10.14 12:41#7ninajekovaninajekovaНовакРегистрация: 19.09.14Град: Стара ЗагораОтговори: 3от: Той иска секс, а аз не - затова ще ме зареже!направих го и той не ме заряза , все още сме заедно и се обичаме много и всеки който каза че ще ме зареже явно са ви зарязали по този начин и мислите че всеки срещнат е такъв !ОтговорОтговор с цитат
  • 07.10.14 03:02#8ninajekovaninajekovaНовакРегистрация: 19.09.14Град: Стара ЗагораОтговори: 3от: Той иска секс, а аз не - затова ще ме зареже!имах предвид че вие ми казахте че ако му пусна ще ме остави , но той не ме остави плюс че сега се обичаме даже повече ама ти си тъпа че не го разбра , говориш ми сякаш съм казала че съм убила човек тъпанаркаОтговорОтговор с цитат
  • 24.10.14 07:39#9********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 25от: Той иска секс, а аз не - затова ще ме зареже!Разбира се, че така можеш да убиеш някой младеж или човек със слаба психика(неиздръжлива на подобни неща). Или по-точно да го самоубиеш. Ти българка ли си или...? Мислех, че властите в мозъците Ви така изискват от вас да се държите, не съм ли прав?ОтговорОтговор с цитат
  • 05.11.14 10:57#10ninajekovaninajekovaНовакРегистрация: 19.09.14Град: Стара ЗагораОтговори: 3от: Той иска секс, а аз не - затова ще ме зареже!с секс да убиеш човек ? ти наисти си много тъп-а!!!!!!!ОтговорОтговор с цитат
  • 10.12.14 07:58#11ДаниелаДаниелаНовакРегистрация: 21.10.11Град: ЯмболОтговори: 2от: Той иска секс, а аз не - затова ще ме зареже!Истината е че много момчета на нашите години в днешно време търсят точно този страх в нас и се възползват. След като получат каквото искат и им омръзнем вече не сме им нужни и ни изоставят да страдаме и съжаляваме за грешката която допуснахме :blush: ОтговорОтговор с цитат
  • 02.02.20 11:23#12Потребител#246906Потребител#246906НовакРегистрация: 02.02.20Град: -Отговори: 1от: Той иска секс, а аз не - затова ще ме зареже!Здравей аз съм на 16 иии имах същия проблем ии аз реших да пусна на момчето и не съжалявам защото когато е за първи път момчето ти е много добро пита те постоянно боли ли ии неща от сорта така добре ли е ОтговорОтговор с цитат
  • 03.02.20 01:15#13Йозлям КадироваЙозлям КадироваГотвачРегистрация: 28.08.17Град: ВарнаОтговори: 19от: Той иска секс, а аз не - затова ще ме зареже!В крайна сметка е ужааасно голяма грешка е да "пуснеш" на някого, само защото ще те зареже. Факт е, че ако ти наистина го желаеше - нямаше да се стигне дотук, за да се допитваш до куп непознати хора. И такава връзка няма да просъществува дълго ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest