Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Прави най-голямата грешка в живота си

Прави най-голямата грешка в живота си

  • 15.10.14 11:33#1DeniDeniНовакРегистрация: 02.10.14Град: МонтанаОтговори: 2Прави най-голямата грешка в живота си Аз съм на 15г. Имам двама най-добри приятели-момче на 15 и момиче на 21г.Ще използвам инициали.Момчето се казва И.М,а момичето-Ю.И.
    С момчето сме много близки още от детстката градина,дори сме били в един клас,а с момичето се познаваме от още по-малки но още на крехка вързаст ни раздели едно момиче и тя се сближи с Ю.И,но сега са скарани от 1 година насам,а с Ю.И много се сближихме,но аз естествено не забравих и другия си най-добър приятел.
    Проблемът е,че той ме харесва,а аз него-не и той се сгоди за едно момиче,което да си призная не е "класическа красавица".
    Даже незнам какво си е мислел и какво е целял.Тя не го обича.С него е само заради парите му.Аз искам да го предпазя от нея,защото тя ще го обере и ще го зареже,но как да спра тази свадба?!Видях как се държат един с друг-като все едно че не могат да се гледат,а са тръгнали да се женят.Какво е целял той-да ме издразни ли,защото това е толкова глупаво.
    Аз му казах в очите,че допуска огромна грешка като се омъжва,но той тотално ме отсвири и спря да общува с мен.Сега пак се опитва да се сближим,но не знам защо го отблъсквам и го игнорирам.Имам чувството,че ме е яд на него.Идва ми да му ударя един як шамар,но ще го заболи и ще го унижи,а аз не искам това.Той ми е най-добрият приятел-не искам да страда.Ако тази го нарани ще я пребия и съсипя.Помогнете ми-кажете ми как да му обясня,че тази свадба е огромна грешка?До нея остава 1 година.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.10.14 12:23#2********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 25от: Прави най-голямата грешка в живота си Не ти ли е раншко да се занимаваш с разтрогване на брачни съюзи? Но верно - когато продължителността на живота е малка, то е по-добре овреме да се насладим на всичко, и изпълним задължението си пред природата - да продължим нашият генетичен ехперимент.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.10.14 12:35#3DeniDeniНовакРегистрация: 02.10.14Град: МонтанаОтговори: 2от: Прави най-голямата грешка в живота си синьо :Не ти ли е раншко да се занимаваш с разтрогване на брачни съюзи? Но верно - когато продължителността на живота е малка, то е по-добре овреме да се насладим на всичко, и изпълним задължението си пред природата - да продължим нашият генетичен ехперимент.
    Ехооо-не видя ли какво съм написала-тя не го обича а само го използва
    Чух я лично когато го каза на майка си
    Аз не искам той да страда защото ми е най-добър приятел
    Като не разбираш поне не коментирай
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.10.14 01:23#4********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 25от: Прави най-голямата грешка в живота си Това е вярно отчасти - казала го е на майка си, за да убие тази информация. Така, че вече това е в отношение - тя го обича и не го използва. ОтговорОтговор с цитат
  • 19.10.14 07:55#5margaritamargaritaНовакРегистрация: 16.10.14Град: -Отговори: 1от: Прави най-голямата грешка в живота си Съгласна съм със синото човече дето си вре носа на всякаде.Не си ври носа там дето не ти е работа.ОтговорОтговор с цитат
  • 20.10.14 12:09#6DeniDeniНовакРегистрация: 02.10.14Град: МонтанаОтговори: 2от: Прави най-голямата грешка в живота си Но тя го използва само заради парите му
    Сгодявала се е 3 пъти и щом получи парите за свадбата веднага изоставя годениците си и се покрива за няколко месеца
    Тя е златотърсачка а той е най-добрия ми приятел и няма да позволя и с него да се случи същото
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.10.14 12:47#7********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 25от: Прави най-голямата грешка в живота си
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.12.14 08:42#8nadejda jerevanadejda jerevaНовакРегистрация: 30.11.14Град: -Отговори: 2от: Прави най-голямата грешка в живота си НОВА МИ ПРИЛИЧА НА СЦЕНАРИИ ОТ ФИЛМ КОЙТО СЪМ ГЛЕДАЛА.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest