Ezine.bg»Форум»Външен Вид»Забавен растеж и развитие

Забавен растеж и развитие

  • 16.10.14 11:35#1DeniDeniНовакРегистрация: 02.10.14Град: МонтанаОтговори: 2Забавен растеж и развитиеАз съм на 15г.Висока съм 1,70 и тежа 53 кг,но годините много малко ми личат.Всеки който ме види и не знае възрастта ми ме взима за 12 годишна.Храня се когато усетя че съм гладна.Изобщо не ям малко,но килограми не мога да кача.Спортувам редовно и може би прекалено много,но не мога без да спортувам.Ако 1 ден не спортувам се чувствам ужасно и много отпаднала,а и настроението ми не е добро.Вече се чудя някакъв проблем ли имам.Помогнете ми!Как да напълнея и да започнат да ми личат годините?Всички мои приятелки са развити,но не дебели,разбира се.Знам че всеки се развива и пораства с различна скорост но аз много се бавя.Дайте ми съвет и моля без хейтъри!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.10.14 02:02#2ladyinblackladyinblackНовакРегистрация: 16.09.13Град: СофияОтговори: 5от: Забавен растеж и развитиеЗдравей,от написаното от теб не разбирам какъв е проблема с развитието ти и защо да е забавен,аз лично съм на 27 години висока съм 163 и тежа 45 кг и не смятам,че имам или съм имала проблем с развитието...да и аз изглеждам по-малка ,но това не е никак лошо,всичко е просто ген и няма как да го промениш ОтговорОтговор с цитат
  • 17.10.14 01:56#3********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 25от: Забавен растеж и развитиеТова е заради затрудненото ти развитие, както и може би растеж. Твоят брайън не може вече да разбира, може да е поради годинките ти, или пък не изпълняваш упражнението бране на разни природни неща. С тръни. Така се развива креативност в движението в триизмерното пространство, за да не се убодеш. Но не си мисли, че ще разбереш дори тогава, защото явно от много време изобщо не си брала каквото и да е. Може би теб те берат?ОтговорОтговор с цитат
  • 17.10.14 10:38#4********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 25от: Забавен растеж и развитиеАве, всичките ли българки са крадли? :x: ОтговорОтговор с цитат
  • 13.01.15 03:59#5Потребител#153600Потребител#153600НовакРегистрация: 13.01.15Град: -Отговори: 19от: Забавен растеж и развитиеСпокойно, аз съм на 26 и съм на 44 кг, 161 см. всички ми казват, че изглеждам на 20, никак не на 26. Аз само се гордея с това. Като ще пораснеш малко и ще почнеш да се радваш на този проблем, който ни го споделяш днес. Ще успееш да пораснеш, не бързай. за всичкото си има време. :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 13.01.15 09:35#6Потребител#152888Потребител#152888НовакРегистрация: 27.12.14Град: -Отговори: 8от: Забавен растеж и развитиеАз съм на 17 и... съм висока 1.70 и тежа 53 килограма. Не съм напълно развита, но всичко е въпрос на време. На петнайсет не съм била повече от 47-48 кг, но по едно време реших, че искам да кача малко, и успях, просто започнах да ям малко повече. Преди не гледах много какво ям, просто хапвах каквото и когато ми се ядеше, сега пък съм заплетена с разни теории за здравословно хранене, веганство, суровоядство. Няма златна среда и това е Покрай тези неща попаднах на сайт, crononeter.com, който изчислява какво си приел с храната за деня и какво трябва да приемаш на база възраст, ръст тегло и т.н. Направи си експеримент и провери, може би и при теб малко повече храна ще свърши работа. Може би и да натрупаш малко мускулна маса с лицеви опори например. Излишните мазнинки не са добър вариант за качване на тегло със сигурност. ОтговорОтговор с цитат
  • 06.07.16 10:10#7MonikaMonikaНовакРегистрация: 16.08.15Град: Бяла водаОтговори: 88от: Забавен растеж и развитиеСъздай си някакъв хранителен режим за покачване на килограмите.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest