Ezine.bg»Форум»Бременност и раждане»Много Бледа втора чертичка

Много Бледа втора чертичка

  • 24.10.14 02:35#1MariqMariqНовакРегистрация: 09.02.14Град: -Отговори: 4Много Бледа втора чертичкаЗдравеите направих си тест втората чертичка е много бледа..имали вероятност за бременост..защото изчетох какво ли не .. някуде пише че не е бременост.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.10.14 12:25#2********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 25от: Много Бледа втора чертичкаРазбира се че не е, бременноста е стряскаща шокираща - не са изобщо светли и пастелни тонове. Там са едни други неща свързани с любовта, но не са подутите кореми.ОтговорОтговор с цитат
  • 25.10.14 12:55#3MariqMariqНовакРегистрация: 09.02.14Град: -Отговори: 4от: Много Бледа втора чертичка?ОтговорОтговор с цитат
  • 25.10.14 03:30#4********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 25от: Много Бледа втора чертичкаНе трябваше да пиша това, защото изобщо не знам дали е така, само предположих. Никога не съм се занимавал с тестове за бременност и не разбирам нищо от това. Бих обърнал внимание на жена, която си е планирала това, като е обърнала особено специално внимание на здравното си състояние(тук всеки има различни виждания какво значи това). Но пък те не раждат дяволи и разни... угрозяващи създания. Ей сега ще се свия, поради свирепата Ви защита и заплаха от Ваши защитници, защото секса не е шега работа, а истинско секюрити. Питайте си, не ми пречите. Дано някой намине и ви отговори.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.11.14 06:06#5AliAliНовакРегистрация: 16.11.14Град: -Отговори: 1от: Много Бледа втора чертичкаИма голяма вероятност от бременност, така бледо беше и на моят тест, но ето че сега си имам 9 месечен син
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.11.14 08:36#6radiradiНовакРегистрация: 17.11.14Град: -Отговори: 1от: Много Бледа втора чертичкаразбирасе че е око си направила теста в началото на закаснението нормално на е бледа чертата изчакай оште малко и си направи нов или за по сигорно ако е нежелана бременост иди на лекарОтговорОтговор с цитат
  • 08.02.15 11:46#7GeorgiaGeorgiaНовакРегистрация: 16.01.15Град: СофияОтговори: 5от: Много Бледа втора чертичкаИ при мен в началото беше много бледа втора чертичка,която сега е шест месечен малчо
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest