На две очи

  • 27.11.14 05:10#1ДесиДесиНовакРегистрация: 21.04.14Град: ПловдивОтговори: -На две очиПиша на две очи, които ме изгарят в нощта.
    Пиша на любим човек, който уж ми даде любовта.
    Знам, че ще четат хиляди очи, но не и неговите.
    Все пак продължавам да пиша ред след ред, всичко е за теб.
    Пиша просто ей така, като писмо в бутилка хвърлена в океана.
    Вие сте моите вълни и нека да стигне до неговите очи.
    Хвани ме пак за ръката и към теб ме дръпни, за да те прегърна както преди! Погледни в моите очи и с пръсти избърши тези сълзи и пак ме целуни, както преди! Гушни ме и на високо пак вдигни ме да докосна пак звездите, Господи, как се моля да ти видя пак очите. Без тебе не чувствам, че живея а как ми се иска пак от сърце с тебе да се смея!
    Да седнем пак на студения морски пясък и да гледаме към. . . ту морето, ту небето. . . ах как липсва ми лицето на момчето, което спечели ми сърцето. . .
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.12.14 09:38#2ИванаИванаНовакРегистрация: 17.02.14Град: ДобричОтговори: 10от: На две очиМного е хубаво, хареса ми. ОтговорОтговор с цитат
  • 07.10.15 05:47#3Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: На две очиО, колко прекрасно. Продължавай в същия дух. Творците имат способността да изливат всяка емоция - положителна или отрицателна, в нещо невероятно :love:ОтговорОтговор с цитат
  • 24.01.16 03:39#4MonikaMonikaНовакРегистрация: 16.08.15Град: Бяла водаОтговори: 88от: На две очиСупер е, браво на теб.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest