Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Харесвам едно момче!

Харесвам едно момче!

  • 01.12.14 11:59#1PetqPetqНовакРегистрация: 01.12.14Град: Стара ЗагораОтговори: 1Харесвам едно момче!Здравейте!
    Моята история е малко объркана. Харесвам едно момче 2 години по голямо от мен.С него сме най-добри приятели споделяме си всичко имаме си много доверия един на друг.Но проблемът е че го харесвам ужасно много от 3години. Не спирам да мисля за него дори не мога да се концентрирам върху уроците. той е много симпатичен има сини очи и всичките ми приятелки го харесват но проблемът е тук че той харесва моята братовчедка. Не мога да спра да мисля какво ще правя ако станат гаджета.Макар че та живее в София и не си идва толкова често това може и да стане. Той ме има за най добрата му приятелка каквото и да стане първо на мен казва постоянно ми звъни за да ме чуе просто как съм. Но истината е че той си е такъв обича да се закача с момичетата прегръща ги хваща ги за ръце. От което аз много ревнувам. Плакала съм много пъти за него но знам че нищо не мога да направя. Постоянно си мисля за него какво прави как е защо не ми звъни.Знам че е смешно да ревнуваш човек който дори не е твой , но проблемът е сериозен не мога да спра да го харесвам повярвайте ми опитвала съм много пъти казвала съм си "той не харесва мен а нея" но без ефект.Когато не го виждам съм намусена и в много лошо настроение през целия ден.Но когато го вида настроението ми веднага се оправя.
    Моля ви дайте ми някъкви съвети помогнете ми ако не с това да спра да го харесвам поне да спра да го ревнувам или да си втълпя в главата че не трябва.
    Благодаря ви предварително
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.12.14 06:52#2Lollipop4etoLollipop4etoНовакРегистрация: 29.08.13Град: -Отговори: 1от: Харесвам едно момче!Най-добрият вариант е да харесаш някое друго момче.Недей да разваляш отношенията си с него, щом ти споделя всичко значи те смята само за приятелка и е най-добре да си останеш такава.ОтговорОтговор с цитат
  • 14.12.14 06:06#3PetqPetqНовакРегистрация: 01.12.14Град: Стара ЗагораОтговори: 1от: Харесвам едно момче!Знам опитвам се но без ефект ОтговорОтговор с цитат
  • 17.12.14 10:38#4човекачовекаНовакРегистрация: 08.05.14Град: -Отговори: 32от: Харесвам едно момче!да оставим на страна сълзливите неща историята ти е шибана и ти си малко неуверена но това няма значение значи може да станат 2 неща или ти да си с този човек или братовчедка ти или някой друг , ти трябва да приемеш че той като типичен мъж може и да не знае че го харесваш в което не вярвам по скоро знае , но ако приемем че не знае ти трябва да осъзнаеш едно ако не покажеш топки и не направиш усилие няма как да имаш това което искаш нещата няма да станат ей така от самосебеси случайно , в живота ако искаш да имаш нещо запретваш ръкавии действаш , няма нищо унизително в това да признаеш чуствата си пред някой просто му го кажи кажи му че искаш да говориш за нещо с него и се надяваш че това няма да повлияе на отношението му към теб кажи му че го харесваш и искаш да бъдете гаджета с риск да ти отговори отрицателно ще спечелиш уважението му , никакви игрички никакви номера или насочванич и манипулации нама да ти го спечелят за теб просто когато искаш нещо повече от другите трябва да положиш по голямо усилия от другите за да го имаш , ти нищо няма да изгубиш освен нещо което желаш , трябва да бъдеш решителна а не плаха колкото и да не ти се иска това е начинаОтговорОтговор с цитат
  • 13.01.15 05:18#5Потребител#153600Потребител#153600НовакРегистрация: 13.01.15Град: -Отговори: 19от: Харесвам едно момче!аз ще ти посъветвам нещо друго, мъжете (на каквато и да са възраст обичат трудно достъпните жени ) не бъди глупава, какви признания?! това, което ще ти посъветвам, със сигурност работи, но не е лесно и изисква време. първо, той знае, че ти го харесваш и за това ти споделя всичко. играе си с чувствата ти (правила съм го 1000 пъти, всичките ми приятели момчета са се влюбвали в мен). и ти играй по същите правила. има ли момче, което да те харесва? да не е грозно, но може и да не е много голям красавец. направи така, че този синеокия да те по ревнува малко, споделяй му, че този който ухажва за тебе, ти става симпатичен, направя така, че той да усети, че те губи (мъжете разбират какво чувстват към жената тогава, когато почват да усещат нейната липса, странни същества, но е факт), ако може, промени се малко. не му обръщай внимание, като на момче, нека да си мисли, че ти е само приятел. ако бъдеш достатъчно убедителна, резултата няма дълго да чака, мъжете са собственици и мразят да делят нещо с другите. В никакъв случай не бъди лесна, такива бързо идват и бързо си тръгват. ти имаш супер възможност да го получиш, за разлика от другите момичета, вие и така сте близки. А братовчедка ти харесва, точно заради това, че е от далече, е по-трудно достъпна и ще е престижно да има гадже от софия, не допускай да стават гаджета, защото връзката им така или иначе няма да е за дълго, но на теб ще ти е тъпо да бъдеш с него след нея. Успех! :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 18.02.19 08:05#6Потребител#227729Потребител#227729НовакРегистрация: 18.02.19Град: -Отговори: 1от: Харесвам едно момче!Според мен ако наистина го харесваш, намери начин да му признаеш.Ако ви е писано и ако той те харесва (има вариант и след признаването да започне да те харесва)нещата ще се получат. УспехОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest