Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Всички ми се подиграват и искат да вземат по малко

Всички ми се подиграват и искат да вземат по малко

  • 05.12.14 11:36#1човекачовекаНовакРегистрация: 08.05.14Град: -Отговори: 32Всички ми се подиграват и искат да вземат по малко начи ще споделя за моят проблем , никога не съм имал проблеми със съучениците си но в последните два месеца нещо стана , откакто тати закла прасето и направихме суджуции луканка си вземам всеки ден от мазата по 2 3 герданчета с мен сядам си на бюрота права си салатка и си нарязвам мезето и моите съученици като ме видат само ми се смеят и искат да си вземат по малко
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.12.14 01:58#2MariqMariqНовакРегистрация: 07.12.14Град: БраниполеОтговори: 1от: Всички ми се подиграват и искат да вземат по малко Няма какво да те е срам. "Лепи" си луканката и не се притеснявай.ОтговорОтговор с цитат
  • 22.02.15 03:07#3veronikaveronikaНовакРегистрация: 17.02.15Град: ВарнаОтговори: 14от: Всички ми се подиграват и искат да вземат по малко Не им обръщай внимание на тия хора ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest