Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Приятелката ми иска да се разделим

Приятелката ми иска да се разделим

  • 14.12.14 09:50#1Потребител#152508Потребител#152508НовакРегистрация: 14.12.14Град: -Отговори: -Приятелката ми иска да се разделимС приятелката ми на 19 декември ще направим 2 години от както сме заедно. Имаме огромен проблем ... От няколко месеца на сам се караме повече от колкото трябва и тя иска да се разделим. Казва ми че чувствата и не биле същите, тръпката я няма и така нататък. Но същевременно правим много хубав секс..
    Има ли някакъв начин да я задържа до себе си моля ви помогнете ми. Много я обичам и ценя . Кажете ми какво да правя ..
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.12.14 02:58#2Потребител#152888Потребител#152888НовакРегистрация: 27.12.14Град: -Отговори: 8от: Приятелката ми иска да се разделимТя сама го е казала: тръпка. Това е, което ви трябва. Щом сте заедно две години трябва да се познавате. Заведи я на място, което ще й хареса, но задължително да е ново. Трябва да се видите в нова светлина, да се почувствате по-близко един до друг. Намерете занимание, което да вършите заедно, хубаво е да имате общ път, обща цел. Най-важното - дръж си на своето и не я пускай. Коя жена няма да се разтопи, ако мъж категорично й заяви, че я обича? Успех ОтговорОтговор с цитат
  • 30.01.15 08:18#3cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Приятелката ми иска да се разделиммъjът всеки ден трябва да доказва оби4та сиОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest